Mobilya Dekorasyon

Banyo Düzenleme Önerileri

16.09.2019
109
Banyo Düzenleme Önerileri

Şık ve modern bir banyo, temiz ve zarif bir his yaratır. Banyonuzu tasarlarken geometrik şekiller ve desenler, minimal renkler kullanmak çok şatafatlı olan aksesuarlardan kaçınmak size daha modern bir banyo tasarımında yardımcı olacaktır. Kullanışlı banyolar nasıl tasarlanır? Tuvalet banyo dizaynı nasıl yapılır? Sizler için derledik.

Kullanışlı Banyolar

Kullanışlı Banyolar

Klasik Tasarım Aksesuarlar

Banyonuzu tasarlarken klasik bir ayna gibi  geçmiş dönem klasik aksesuarları kullanabilirsiniz. Ama bu aksesuarları kullanırken aşırıya kaçmamakta yarar var çünkü modern bir banyo istiyorsanız içerisinde günümüz havasını da hissettirmelisiniz.

Yeşil Bitkiler

Banyonuza yeşillikler eklemek doğal ve ferah bir görünüm kazanmasını sağlayacaktır. Banyonuzdaki çeşitli yerlere koyacağınız birkaç bitki veya duvarı süsleyen bir sarmaşık, banyonuzda zarif ve modern bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Şık Bir Banyo Seti

Modern banyonuzu tasarlarken şık bir banyo seti kullanabilirsiniz. Banyonuzun renkleriyle uyumlu olan bir banyo seti, banyoda en çok kullanılan şeylerden biri olduğu için ilk göze çarpan aksesuarlardandır. Banyonuzla uyumlu şık bir banyo setine kolayca sahip olabilirsiniz.

Renkli Aydınlatmalar

Banyonuzda kullanabileceğiniz çeşitli renkli aydınlatmalar da, değişik ve güzel bir hava katacaktır. Duvar renklerinizle uyumlu aydınlatmalar kullanarak zengin ve modern bir tasarım elde edebilirsiniz.

Ahşap Vitrin Aksesuarları

Banyo vitrininizde kullanabileceğiniz ahşap vitrin aksesuarları, banyonuzda doğal bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Eğer minimalist bir banyo tasarımı düşünüyorsanız birkaç ahşap aksesuar istediğiniz görünümü elde etmenizde size yardımcı olabilir.

Şık Banyo Fayansları

Şık Banyo Fayansları ile Ahşap Raflar ve Yine Ahşa Aksesuarlar ile Bir Bütün Oluşturulabilir.

Geniş ve Zarif Bir Küvet

Yeni model banyo tasarımlarının çoğu duşakabin olsa da eğer banyonuzda geniş ve zarif bir küvet bulundurursanız, klasik ve aynı zamanda modern bir tarz elde etmiş olursunuz. Küveti seçerken kullanışlılığına da dikkat etmelisiniz. Rahat bir küvet, banyodan çıkmak istememe nedeniniz olabilir.

Tuvalet Banyo Dizaynı

Tuvalet Banyo Dizaynında Geniş ve Zarif Küvetler Seçilebilir.

Şık Banyo Fayansları

Banyonuzda şık banyo fayansları kullanmak da bir diğer banyo düzenleme fikri. Zeminde kullanmanın yanı sıra duvarlarda da şık banyo fayansları ile banyonuza mükemmel bir hava katmış olursunuz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.