Banyo Fayans Modelleri Koçtaş

Banyo Fayans Modelleri Koçtaş
29 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 131 kez okundu.

Kullanılan en güzel banyo fayans modelleri Koçtaş mağazalarından alınıyor. Çünkü pek çok öncü markayı bir araya getiren Koçtaş mağazaları, kalite ve modayı aynı anda sunuyor. Koçtaş banyo fayans modelleri arasında en sevilenler antre ve mutfaklarda da kullanılıyor. İşte en sevilen Koçtaş fayans modelleri.

Koçtaş Vitra Fayans Modelleri

Mat görünümü ve koyu renk modelleri ile banyolarında sade ama şık bir görünüm isteyenlere özel hazırlanan Vitra fayans modelleri bu yılın en çok tercih edilenlerinden. Özellikle siyahın büyülü gümüş tonları ile buluştuğu fayanslar banyonuza modern bir hava katacak. Dilerseniz bu fayansları antre ya da mutfaklarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tek Renk Fayans Modeleri

Eğer farklı renklerin bir arada olmasındansa tek renk görmek istiyorsanız Koçtaş mağazalarının bu talebinize yanıtı da bulunuyor. Üstelik mavi, turuncu, siyah ya da gri gibi en güzel fayans renkleri ile. Bu renkler sayesinde banyolarınızda ışıl ışıl bir sadelik ve görkem yakalayabilirsiniz. Dilerseniz lavabo ve küveti beyaz bırakabilir ve bu muhteşem fayans renkleri ile meç edebilirsiniz.

Irmak Duvar Desenli Fayans Modelleri

Banyo fayans modelleri Koçtaş mağazalarında pek çok ünlü markanın elinden sizlere sunuluyor. Bunlardan biri de Irmak markasından çıkıyor. Irmak markasının en güzel duvar desenli fayans modelleri ile banyolarınızda mistik bir hava estirebilirsiniz. Alışılagelmiş fayans modellerinden sıyrılmak ve daha doğal bir görünüm elde etmek için mükemmel bir ayrıcalık duvar desenli fayanslar. Üstelik kullanım ömürleri de hayli uzun.

Etnik Fayans Modelleri

2018’in en sık tercih edileni olan ve 2019 yılında da evlerde sık sık göreceğimiz modeller arasına etnik fayanslar da girdi. Bu fayans modelleri ile banyonuzda yöresel çizgilerin rüzgârı esecek. Üstelik az miktarlarda kullanılan bu etnik çizgilerin atmosferi nasıl da değiştirebildiğini kendiniz göreceksiniz.

Desenli Fayans Modelleri

Klasik banyo fayans modelleri Koçtaş mağazalarında yerini aldı bile. Klasik ama modern çizgiler ile hazırlanmış bu fayanslar gümüş, gri ve altın renk ayrıntılarını banyolarınıza getiriyor. Bu desenli fayans modelleri ile yalnızca banyo değil, mutfağınızı da büyülü bir güzelliğe kavuşturabilirsiniz. Üstelik bu fayans modellerini pek çok aksesuar ile kolaylıkla kullanabilir ve geniş renk yelpazesinden de faydalanabilirsiniz.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git