Banyo Fayans Modelleri

Banyo Fayans Modelleri
5 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 113 kez okundu.

Banyo fayans modelleri tüm dekorasyon ürünlerinde olduğu gibi her yıl modaya ayak uydurup sürprizlerle karşımıza çıkmaktadır. Banyo fayanslarında bu yılın yenilikleri nelerdir, ne gibi tercihler yapılmalıdır ve bunlar hangi banyolarda kullanılabilir, bu bilgilere birlikte bakmaya hazır mısınız? Klasik fayanslara yapılan yeni yorumların yanı sıra şaşırtıcı değişikliklerle de karşılaşabilirsiniz.

Düz Fayanslar

Banyo fayans modelleri 2019 banyo dekorasyon modasında en çok düz renklerle karşımıza çıkmaktadır. Bu yıl banyo duvarlarında sadelik genel anlamda ön plana çıkmış olsa da, bu fayanslar aslında tüm zamanların en çok kullanılan fayans çeşitlerindendir. Diğer yıllardan farklı olarak bu yıl yeni renk seçenekleri eklenmiştir. Bu renkler içinden zevkinize uyan fayanslar bulmanız zor olmayacaktır.

Altıgen Fayanslar

Anlaşılan o ki yeni banyo fayans modelleri renk ve desen değişiklikleriyle yetinmemiş, şekillerinde de reforma gitmişler. Modern tarza gönül verenlerdenseniz bu dikkat çeken fayans formunu ister tek bir renk ister farklı renklerde kullanabilirsiniz. Her iki tercihte de sofistike sonuçlar alacağınızdan eminiz. Altıgen fayanslar aynı zamanda küçük banyoların daha geniş gösterilmesini da sağlayabilmektedir.

Damalı Dizilen Fayanslar

Yine klasik uygulamalardan olmakla beraber farklı renk seçenekleri ve kombinasyonlarıyla tekrar gündeme oturmuş olan banyo fayans renkleri ve modelleri arasında damalı dizilen fayanslar da bulunmaktadır. Bu fayanslar banyo zeminlerinde kullanıldıklarında dikkat çekici bir etki bırakmaktadırlar.

Mermer Görünümlü Fayanslar

Banyo fayans modelleri arasında mermer görünümlü fayanslar, banyolarda ihtişamı sevenlere hitap etmektedir. Evlerinde country ve retro tarz dekorasyon yapanlar 80li ve 90lı yılların vazgeçilmezi olan bu fayansları rahatlıkla kullanabilirler. Eskiden banyolarda doğal mermer kullanılmaktaydı, ancak bugün temizliği çok daha kolay olan mermer görünümlü fayanslar ile aynı estetik görünüm çok daha düşük maliyete elde edilebilmektedir.

Geometrik ve Karma Motifli Fayanslar

2018 banyo fayans modelleri içinden desen konusunda en yenilikçi olan geometrik ve karma desenli fayanslar modern evlerde rahatlıkla kullanılabilecekleri gibi her banyoda büyük etkiler yaratacaklardır. Bu fayanslar genellikle banyo zeminlerinde kullanıldıklarında en başarılı etkileri yaratırken diğer banyo alanlarında da göz kamaştırmaktadırlar.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git