Mobilya Dekorasyon

Banyonuzu Temizleme Şeklinizi Değiştirecek 15 Hile 2021

Banyonuzu Temizleme Şeklinizi Değiştirecek 15 Hile 2021

Bataryaların üzerindeki su lekelerinden limon yardımıyla kurtulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey limon ile bataryaları ovalamak ondan sonra izlerin gittiğini göreceksiniz.

blank

Limon aynı zamanda kokulardan kurtulmak içinde kullanılabiliyor. Kötü tuvalet kokularından kurtulmak istiyorsanız kesinlikle bu karışımı denemelisiniz. Eğer erkeklerle birlikte yaşıyorsanız ne demek istediğimi gayet anlayabilirsiniz. Eğer bu kokulardan tamamen kurtulmak isterseniz “girmeden önce spreyini” kullanın. Kesinlikle işe yarayacaktır.

blank

Banyonuzdaki tuvalet temizleme fırçanızı klozet ile kapak arasına sıkıştırarak kurumasını bekleyin. Böylece bir daha fırçanız kötü kokmayacaktır.

blank

Tuvalet fırçasından bahsetmişken kesinlikle bunları koyduğunuz kutunun içine bir miktar dezenfektan koymayı unutmayın. Böylece mikroplardan uzak kalacaksınız. Harika!

blank

Fayans araları kötü mü gözüküyor? O zaman bunları çamaşır suyu kalemi ile temizleyin. Biraz zaman alacak ama işini iyi yapacaktır.

blank

Küvet giderini temizlemek kötü bir iştir fakat birinin bunu yapması gerekiyor. Eğer gideriniz tıkanmaya başladıysa, pense, tornavida, pişirme sodası ve sirkeden oluşan tekniği kullanabilirsiniz.

blank

Eğer banyonuzdaki bataryalar kirli gözüküyorsa onları bebek yağları ile parlatabilirsiniz. Aynı yeni gibi görüneceklerdir.

blank

Banyonuzda mutlaka temizlik malzemelerinizi bir sepetin içine koyun ondan sonra lavabo altındaki dolapta saklayabilirsiniz. Böylece malzemeleri öne arkaya taşımanıza gerek kalmayacak. Küçük bir şey belki ama sizi tasadan ve zamandan kazandıracak.

blank

Duş perdesini temizlemekte güçlük mü çekiyorsunuz? Onları çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Bu konuda hiçbir fikrim yoktu ve ben yıllardır onları ellerimle temizliyordum. Bu size çok zaman kazandıracak.

blank

Duş başlığını temizlemek için ihtiyacınız olan tek şey sirke dolu bir poşet. Aynı zamanda bunu banyonuzdaki diğer parçaları temizlemek için de kullanabilirsiniz.

blank

Su giderlerindeki kireçler gerçekten çok kötü gözükebilirler. Ama sirke ve ya ağartıcı ile bulaşık deterjanından oluşmuş harika karışım ile hemen bu kirlerden kurtulabilirsiniz. Ayrıca ovalamanıza da gerek yok.

blank

Porselen lavabolarınızdaki kirlerden bu temizleyici yardımı ile kurtulabilirsiniz. Bu aynı sihirli gibi bir madde.

blank

Birkaç hazır mendilin olması lavaboları ve tuvaletlerin her sabah temizlenmesine kolaylaştıracaktır. 1 dakikadan daha az bir sürede bunları kullanarak temizliğinizi yapabilirsiniz. Hem de çok ovalamak zorunda da değilsiniz.

blank

Tuvaletinizi yaptıktan sonraki o kötü koku çok zor gider. Büyük silahı artık ortaya çıkarmak gerekiyor… Ve ya en azından tornavidayı. Tuvaletteki oturgaçı kaldırın ve tornavidaya bir dezenfektan bez ile sardıktan sonra her yeri bununla temizleyin. İş banyo temizliğine geldiğinde en ufak şeyler bile işe kesinlikle yarayacaktır.

blank

Bebeğinizin banyo oyuncağını ne kadar sıklıkta temizliyorsunuz? Sirke ve biraz sıcak su ile oyuncaları düzenli olarak temizleyebilir bebeklerinizden mikropları uzak tutabilirsiniz.

blank

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.