Mobilya Dekorasyon

Bebeğiniz İçin Harika Örgü Şapka Modelleri 2021

20.10.2021
89
Bebeğiniz İçin Harika Örgü Şapka Modelleri 2021

Soğuk kış günlerini yaşadığımız şu günlerde tüm anneler bebeklerini sıcak tutmak için büyük özen gösteriyorlar. Sizde bebeğinizin hem soğuktan korunmasını hem de sevimli görünmesini istiyorsanız görsellerimizi inceleyebilir ve kendi zevkinize uygun bir bebek şapkası modeli bulabilirsiniz.

Viking Şapka Modeli

bebeginiz-icin-harika-orgu-sapka-modelleri-1

Viking şapka modelleri son yıllarda giderek popüler olmayı başardı. Minik yavrunuz boynuzları olan bu şapka ile son derece sevimli bir görüntüye kavuşacaktır. Viking şapkayı hazır olarak satın alabileceğiniz gibi biraz çaba göstererek kendiniz de örebilirsiniz.

Civciv Figürlü Şapka

bebeginiz-icin-harika-orgu-sapka-modelleri-2

Sevimli mi sevimli modeller olan civciv figürlü şapkalar son yılların en sevilen örgü bebek şapka trendleri arasında yer alıyor. Bu şapkaları çeşitli alışveriş sitelerinden temin edebileceğiniz gibi kendinizde örmeyi deneyebilirsiniz.

Maymun Şapka

bebeginiz-icin-harika-orgu-sapka-modelleri-3

Bebeğinizi hem soğuktan korumak hem de daha da sevimli bir hale bürünmesini sağlamak için kullanabileceğiniz maymun şapka modeli, çok da fazla örgü bilgisi gerektirmeyen bir model. Biraz uğraş vermeniz bu şapkayı örebilmeniz için yeterli olacaktır.

Ponponlu Uzun Bere Modeli

bebeginiz-icin-harika-orgu-sapka-modelleri-4

Soğuk kış günlerinde bebeğinizi koruyabilmek ve sıcak tutabilmek için yararlanabileceğiniz bu ponponlu uzun bere modeli, canlı renkleriyle bebeğinizin tatlılığına tatlılık katacaktır.

Koyun Şapka

bebeginiz-icin-harika-orgu-sapka-modelleri-5

Bu görselimizde yine sevimli mi sevimli bir şapka modeli yer alıyor. Koyun şapka olarak adlandırılan bu modelli bebeğinize giydirdiğinizde onu seyrederken gülümsemekten kendinizi alamayacaksınız.

Kulaklı Bere Modeli

bebeginiz-icin-harika-orgu-sapka-modelleri-6

Bebeğinizin hem kafasını hem de boyun bölgesini soğuktan koruyacak bu modeli istediğiniz renk örgü ipi ve şişleri kullanarak örmeniz mümkün.

Örgü Bere Modeli

bebeginiz-icin-harika-orgu-sapka-modelleri-7

Kulaklı bere modellerinden hoşlanıyorsanız bu görselimizdeki model tam size göre. Bebeğiniz bu bereyi kafasından çıkarmayı hiç istemeyecek.

Çiçekli Bebek Şapka Modeli

bebeginiz-icin-harika-orgu-sapka-modelleri-8

Minik kızınızın zarif bir şapkası olmasını istiyorsanız bu harika model tüm beklentilerinizi karşılayacaktır. Bu şapkayı kendiniz örebilir ve beyaz zemin üzerine istediğiniz renk bir çiçeği
konuşlandırabilirsiniz.

Örgü Şapka Modeli

bebeginiz-icin-harika-orgu-sapka-modelleri-9

Bebeğiniz için kendi el emeğinizle bir şapka hazırlamak istiyorsanız bu görselimizden ilham alabilirsiniz.

Bebek Beresi

bebeginiz-icin-harika-orgu-sapka-modelleri-10

Hem şık hem karizmatik bir şapka modelini bebeğiniz için kullanmayı arzu ediyorsanız bu bere modelini değerlendirebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.