Mobilya Dekorasyon

Bebek Odası Dekorasyonu Kendin Yap

07.09.2019
115
Bebek Odası Dekorasyonu Kendin Yap

Bebeğinizin odasını hazırlarken kendinizden bir şeyler katın. Basit ev dekorları ile bebek odasında farklı bir hava yaratın.

Keçeden Harikalar Yaratın

Keçe kumaşlarını çeşit çeşit şekillerle kullanabilirsiniz. Oda için el yapımı aksesuarlar içinde keçe en ideal kumaş türüdür. Keçeyle yastık yüzü yapabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan şeyler; keçe, makas, iğne ve ip. Önce yastığın kalıbını çıkarın ve kalıba istediğiniz şekli çizin. Yastığa geçirin ve dikin.

Oda İçin El Yapımı Aksesuarlar

Oda İçin El Yapımı Aksesuarlar

Duvarlar Boş Kalmasın

Bebek odasının havasını değiştirecek en etkili yollardan biri duvarlardır. Duvarlara çocuk oyuncaklarını asabilirsiniz, farklı farklı çizimler yapabilirsiniz. Çocuğunuz ismini yazıp asabilirsiniz. İhtiyacınız olan şey çerçeve, makas, el işi kağıdı. El işine harfleri yazın, kesin ve çerçevenin içine koyun. Duvarlarınıza asabilirsiniz.

Ahşap Çay Saklama Kutusundan Toka Kutusu

Ahşap çay kutuları bölümlerini değerlendirebilirsiniz. Gerekli olan şeyler ahşap çay kutusu, renkli kumaşlar, yapıştırıcı ve makas. Renkli kumaşlarla ahşap çay kutusunu kaplayın ve tokaları içine koyun.

Tavanlara Bulutlar Çizin

Pratik dekorasyon fikirleri dekorasyon onerileri arasında bulut çizmek de var. Tavana gökyüzünü getirin. Öncelikle bulutların kalıbını çıkarın. Daha sonra çıkardığınız kalıpları tavana çizin.

Pratik Dekorasyon Fikirleri Dekorasyon Önerileri

Pratik Dekorasyon Fikirleri ve Dekorasyon Önerileri

Beşiğe Dokunuşlarda Bulunun

Bebeğinizin yatağına küçük dokunuşlar yapın. Ponpon yaparak süsleyebilirsiniz. Malzemeler ip ve makas. İpi birleştirdiğiniz parmaklarınıza dolayın ve daha sonra ipi fiyonk olacak şekilde dolayın. Son olarak makasla kenarlarını kesin. Bu şekilde ponponlar yapın ve yatağa asın.

Kutu İle Saksı Yapın

Cam pembe saklama kabı ile bebeğiniz odanıza renk renk saksı yapabilirsiniz. İstediğiniz şekilleri çizin ve kalıplarını çıkarın. Kutuların üzerine yapıştırın. Özenle yetiştirdiğiniz çiçekleri içine koyun.

Bambu Küçük Tutmalı Sunum Tepsisinden Saksı Altlığı

Bambu küçük tutmalı sunum tepsisini keçe kumaşları ile istediğiniz şekilde kaplayabilir ya da süsleyebilirsiniz. Bebeğinizin odasına yaptığınız saksıların altına koyabilirsiniz.

Basit Ev Dekorları

Basit Ev Dekorları

Renkleri Kullanın

Bebeğinizin odasına girdiğinizde renkler içinizi açsın. Duvarları renk renk kullanabilirsiniz, halıları rengarenk alabilirsiniz, nevresimler de de bol bol renk seçebilirsiniz ve renkli basit ev dekorları yapabilirsiniz. Sulu boyayla duvarları boyayabilirsiniz. Akrilik boyayla dolap askılarını boyayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.