Mobilya Dekorasyon

Bebek Odası Duvar Süsleri

Bebek Odası Duvar Süsleri

Bebek odası, dekorasyondaki en eğlenceli bölümlerden bir tanesidir. Bebeklerin algısına göre oda duvarlarını süsleme işlemini gerçekleştirirken, perdesinden halısına kadar en sağlıklı olan seçilmek istenir. Bebeklerin davranışlarında ne istediklerini anlamaya çalışmak genelde zorlu bir süreçtir. Peki, bu sevimli dünya nasıl güzelleşir?

Açıl, Sihirli Kapı!

Bebeğinizi heyecanla görmeye gelecek misafirlerinizin ilk fark edeceği yerden yani kapı süslemesinden başlayın. Bebek odası kapı süsleme modelleri hayalinizdekileri yansıtıyor. Bu özel süs, bebeğinize büyüdüğünde eskimeyecek bir hatıra bırakıyor. Birçok model bulunuyor. Eğer isterseniz farklı bir tasarım yaptırmanız da mümkün.

Bebek Odası Kapı Süsleme Modelleri

Bebek Odası Kapı Süsleme Modelleri

Ne Tür Modeller Tercih Edilmeli?

Doğumdan önce araştırılmalıdır çünkü doğumdan sonra keyifle bakmaya zaman olamayacaktır. Miniğiniz sizden çok fazla ilgi isteyecektir. Bebek odası için, keçeden yapılmış kapı süsleri tam bir masal ya da çizgi film havası katacaktır. Rengarenk modelleriyle isim ve figürlü yaptırabilirsiniz. Etrafı tüller, kurdeleler ve minik süslerle yapılmış bir modeli de yine isimli haliyle tercih edebilirsiniz. Bir de son zamanlarda en çok tercih edilen model olan aynalı kapı süsü, şık bir tasarım görüntüsü ortaya çıkaracaktır.

Kendiniz İçin Odaya Bir Servis Açın

Bebek odası için yaptığınız süslemeler sizi epeyce yoracaktır. Hatta bebeğiniz doğduktan sonra bu yorgunluk artacaktır. Odada kendinize mutlaka bir köşe yapın. Bebeğiniz uyuduktan sonra rahatlamak için köşenize geçip bir şeyler içmek isteyebilirsiniz. Atıştırmalarınızı da burada yapacağınız kaçınılmaz. Sehpanın üzerine alabileceğiniz süsleme görünümlü yeşil yaprak Amerikan servis de kullanabilirsiniz.

EWs Arow Yapak Amerikan Servis

EWs Arow Yapak Amerikan Servis

Eğlenceli Duvar Süsleme Vakti

Oda duvarlarını süsleme, bir ressamın tuvaline yansıttığı eserlerine benziyor. Bu geniş alana bakıp hayallere bile dalabilirsiniz. Siz hayal ettikçe ve tasarladıkça yelpaze genişliyor. Aydınlatma özelliğiyle artık led ışıklı duvar süsleri var. Bebek odası için bulut, ay, yıldız, kalp, fil, uçan balon hatta isimli olarak yaptırabilirsiniz. Tasarımın ön planda olduğu günümüzde, bu ürünlere kolay bir şekilde sahip olabiliyorsunuz.

Oda Duvarlarını Süsleme

Oda Duvarlarını Süsleme

Çizgi Film Dünyasını Duvarlara Yapıştırın

Çocuklar için duvar süsleri yapıştırıcı olduğu için odada eğlence yaratmaya devam ediyor. Maviye boyanan duvarlara yapıştıracağınız uçan balon, uçak ve bulut desenli süsler, gökyüzünde olmayı hissettirecektir. Oğlunuzla pilot olup eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Pembe duvarlara prenses desenli süsler yapıştırarak baloya gidebilirsiniz. Kızınıza giydireceğiniz prenses kostümüyle tiyatral bir oyun sergileyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.