Bekar Evi Nasıl Dekore Edilir

Bekar Evi Nasıl Dekore Edilir
5 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 103 kez okundu.

Bekarlık sultanlıktır dedikleri tek yer ve ayrıca kendini gösteren ve sizlere uygun olan yerlerdir. Gençlerin ve bekarların kendilerine düzen olarak kurdukları evler ve pratik olan yerlere ve bekar evi nasıl dekore edilir fikirleri yer verilmektedir.

  1. Küçük evler, büyük umutlar

Ev dekorasyonu stüdyo modeli bir dairemiz varsa en ekonomik olan tarzda kullanılmalıdır.  Bir tane tv ünitesi ile onu destekleyecek büyük ve canlı olan kanepe ile uygun olacaktır. Kanepeyi ve renklerini seçersek bütün bu eşyaları onlara göre tasarımlamamız gerekmektedir.

  1. Orta sehpa

Ve bekar evi nasıl dekore edilir bekar olmak düzenli olmamak demektir. Ama birazda dağınıklığı ortadan kaldırmak en iyisidir. Kahve fincanının televizyon kumandası ile kitaplar ve dergilerle her şeye yetişilmektedir. Böylece evi dağınık olmaktan ve zaman kazandırmaktan sizlere en iyi ayak uzatma ile tv keyfi yaşatacaktır.

  1. Değişik tarzda aydınlatmalar kullanın

Ev dekorasyonu fikirleri farklı şekillerde tasarımlar istiyorsak en modern ola ve ayaklı lambaların ve çok iyi olan lambalar ile soğuk olan kış gecelerine doyamayacağınız ortamlara yer verilmektedir.

  1. Puf veya armut koltuk

Rahatımız çok iyi sağlanması için sakin bir ortamın olması gerekir. Sandalyeleri ve büyük olan yumuşacık puflarla daha zevkli olacaktır. Ayrıca armutlu koltuklar ve her eve uygun tarzda katılarak sabahları ve akşamları sürdürülebilecek sohbetlere yer verilmelidir.

  1. Teknolojiye yer açın

İstediğimiz zaman oyun oynayabiliriz. Arkadaşlarla tv izlerken oyun oynamak ve tv ünitesi ile olmaktadır. Ünitenin alt kısmının zemine yakın olması odayı ve doğal olan görünümü sizlere katarak rahatlık sağlamaktadır.

  1. Spor olmadan asla diyenler için

Sporun çok önemli olmasından dolayı spor aletleri ile yapılan modellerin evlere taşınmasıdır. Ucuz ev dekorasyon fikirleri geniş olan salon ortasına bilardo masası konularak odayı ve kişisel bir ortama çevirmiş olursunuz.

  1. Yerim dar diyenler için

Bekar evi nasıl dekore edilir  asma şeklinde veya katlanılabilir olan yataklar tercih edilmelidir. Küçük odalar ve en iyi çözümler için geniş olan ve rahat bir yaşam yerinin sağlanması gereklidir. Deri koltuk ve bekar evi bulma için eşyalar yeterlidir.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git