Bellona Angel TV Sehpası

Bellona Angel TV Sehpası
5 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 115 kez okundu.

Maksimum 140 ekran plazma televizyon modellerine uygun bellona angel tv sehpası her açıdan fark yaratmaya devam etmektedir. Modern tasarımıyla dikkat çeken televizyon ünitesinin biblo objelerle hareketliliği arttırılmıştır. Bunun yanı sıra hakiki meşe ağacından işlenmiş televizyon ünitesinin kromdan paslanmaz çelik kullanımı sağlamlığını, şıklığını arttırmıştır.

Temizliği Kolaylaştıran Ayaklar

Yerden yüksek tutulmuş ayakları sayesinde temizlik işlemleri hem daha hızlı hem de daha çok kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Böylelikle her anlamda sizlerin de zamandan tasarruf etmeniz her halükarda mümkün olan nitelikleri oluşturmaya devam eder.

Geniş Plazma TV Modellerine Uygun

Tam 140 ekran (ortalama 55 inc) televizyonlara uygunluk özelliğindeki angel tv sehpası bellona mobilyanın farkıyla satışa sunulmaktadır. Ürün stoklarla sınırlı olduğundan ötürü almakta acele etmelisiniz. Çünkü gayet indirimli fiyatıyla her eve yakışan televizyon ünitesi olma özelliği taşımaktadır.

Ölçüleri

193x46x58 cm genişlik – derinlik  ve yükseklik değerlerine sahiptir. Angel tv sehpasının her yönüyle kaliteden ödün verilmeksizin birinci sınıf marangoz işçiliğiyle üretilmiş sıra dışı modellerden birisi olmaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir.

Yıl Sonuna Özel Fiyat

Yeni yılın girmesine sayılı günler kala Bellona da elbette mobilyasını yenilemek isteyen tüketicilerine kampanya üzerine kampanya düzenlemektedir. Yeni yıl kampanyası ürünlerinden olan bellona angel tv sehpası fiyatı indirimli olarak satışa sunularak ederinin kat be kat altında yarı fiyatıyla sizlere sunulmaktadır. Bu indirimin içerisinde katma değer vergisi indirimi ve yine ekstra enflasyon indirimlerinin de yer aldığını dile getirmemiz gerekmektedir. Böylelikle siz de televizyon ünitenizi bir baştan bir başa en iyi şekilde dekore etme imkanı bulacak ve evinizi tepeden aşağı yenileme fırsatını böylelikle yakalamış olacaksınız.

Teslimat Süreci

Bellona, İstanbul içi bütün noktalara ücretsiz kurulum hizmeti vermektedir. Ayrıca teknik nakliyat konusunda da ivedilikle en geç 3 iş günü içerisinde teslimat tamamlamaktadır. İstanbul dışındaki yerlerdeki satış noktaları üzerinden de uzman teknisyenler aracılığıyla yine size montaj ve teknik destek konusunda tüm hizmetler Bellona güvencesiyle sağlanmaya devam edilerek her açıdan fark yaratılmaya çalışılmaktadır.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git