Bellona Angel Yatak Odası

Bellona Angel Yatak Odası
3 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 137 kez okundu.

Bellona’nın altın varak üslubunda ürettiği sıra dışı bellona angel yatak odası takımı gayet ekonomik fiyatlarla satışa sunuluyor. Yıl sonuna kadar geçerli enflasyon indirimine özel kampanyalı fiyatıyla siz de yatak odanızı yenilemek istiyorsanız işte tam da sırası diyebiliriz.

Modern ve Avangart Tasarım

Fildişi renklerin altın varak üslubuyla çok uyumlu bir görsellik yarattığı yatak odası modeli opak beyaz rengin de soft etkisi baz alınarak tamamen avangart modern bir tasarım ortaya çıkarmıştır. Üstelik bu renk kombinasyonlarının meydana getirdiği en romantik karışım dikkate alındığı zaman her yönüyle tamamen sıra dışı bir yatak odası takımı olarak bizlere sunulmaya devam ettiğini kesinlikle söylememizde yarar vardır.

Ürün İçi Aydınlatma

Hem şık hem fonksiyonel olması yönünden ürü içi led aydınlatma sisteminin de angel yatak odası takımında uygulandığını kesinlikle belirtmemiz gerekiyor. Böylelikle tamamen eşsiz yenilikçi bir anlayışın karşımızdaki yerini korumaya devam ettiğini her anlamda dile getirmemiz olanaklı…

Yüksek Ayaklı Tasarım

Temizliğin kolay hale gelmesini sağlayan yüksek ayaklı tasarımını da pas geçmemek gerek. Çünkü temizlik çok önemli bir konu. Kullandığımız alanı temiz tutmamız hem sağlığımız açısından hem de hijyen açısından son derece önemlidir. İşte temizliğin sizin için zahmete dönüşmemesi adına yüksek ayaklı tasarım gerçekleştirilmiştir.

Dolap Kapağında Yavaşlatma Mekanizması

Dolap kapağının birden hızlı bir şekilde çarparak kapanması hem rahatsız edici bir gürültü yaratmakta hem de dolap kapaklarının kısa ömürlü olmasına neden olmaktadır. Bu bakımdan dolap kapağında yavaşlatma mekanizması kullanılarak sessizce açılıp sessizce kapanan tasarım meydana getirilmiştir.

Elbise Askılığı Vardır

Pantolon, kravat, ceket asmak için özel askılığı bulunan yatak odası her açıdan kullanışlılık yönünden de gerçekten de dikkat çekmektedir. Bu fonksiyonel yanları da bellona angel yatak odası yorum bakımından sadece görsel estetik tasarımın olmadığının aynı zamanda işlevselliğinin de ön plandna tutulduğunun tipik örneklerini resmetmesi yönüyle her yönden karşımıza çıkan konuların arasında gelmektedir. Bu da her halükarda dikkat çekmeye devam eden konular arasında gelmesi açısından önemli bir ölçüt olarak karşımızda durur.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git