Bellona Angel Yemek Takımı

Bellona Angel Yemek Takımı
3 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 149 kez okundu.

Avangart tasarımla üretilmiş bellona angel yemek takımı fildişi ve opak rengin birbiriyle eşsiz uyumunun en özel kombine edildiği ürünlerden birisi olmaya devam ediyor. Bellona Mobilya garantisiyle sizlerle buluşturulan bu çok özel yemek odası takımında ayrıca büfe ve vitrindeki dekoratif led aydınlatma ürünlerin görsel açıdan daha da zenginleştirilmesini sağlıyor.

E1 Kalitesi

Angel yemek takımında kesinlikle kansere yol açacak kimyevi maddeler kullanılmadı. Bütünüyle doğal fildişinin kullanıldığı bu sıra dışı yemek odasında opak renk tercih edildi. E1 kalite standardı baz alınarak üretildi.

Dekoratif Led Aydınlatma Sistemi

Yemek odanızın vitrininde ve büfesinde yer alan dekoratif led tipi aydınlatma sistemi hem yemek odasındaki takımlarınızın görsel zenginlik açısından daha da ihtişamlı hale getirilmesini sağlıyor hem de aradığınız ürünü daha kolay bulmanızı sağlıyor.

Temperli Cam Sistemi

Dayanıklılığı arttırmış olan temperli cam sistemi mekanizması da aslında son derece önemli bir diğer konuların arasında gelmektedir. Her bakımdan sıra dışı olmaya devam eden bellona angel yemek odası takımı dayanıklılığı arttırılmış cam sistemiyle dikkat çekiyor.

Çatal Bıçak Bölmesi

Yemek masasında ekstra çatal kaşık bıçak bölmesi bulunuyor. Bu yönüyle de her anlamda sıra dışı bir ürün olmaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir. Tümüyle ortada duran bu sıra dışı yaklaşımlara bakıldığı zaman fonksiyonel olmaya devam ettiğini dile getirmemiz mümkün.

Temizliğinizi Kolaylaştıran Yüksek Ayak

Öte yandan fonksiyonel olarak fildişinden temizliği kolaylaştıran yüksek ayaklı mobilya tasarımı da öne çıkan özellikleri arasında gelmeye devam edecektir. Böylelikle her anlamda bellona angel yemek odası takımı fiyatı yanında kendine has özellikleriyle temizlik işleminizi de kolay hale getirmesi mümkün olacaktır.

Bütünüyle ortada duran bu özellikleri Bellona’nın yeni yılınıza yepyeni mobilyalarınızla giriş yapmanız bakımından sunmaya devam ettiği ürün gruplarından birisidir. Üstelik net enflasyon indirimine özel fiyat seçenekleriyle düşünülecek olunduğu zaman her açıdan ekonomik olarak sizlere sunulmaya devam edilen fırsatlarla yer aldığını kesinlikle dile getirmemiz gerekecek. Böylelikle yeni yıl kutlamanızı en yeni yemek odanızda yapabilme fırsatını yakalamış olacaksınız.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git