Bellona Düğün Paketi 2019

Bellona Düğün Paketi 2019
4 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 120 kez okundu.

Bellona’dan 2019 yılına özel bellona düğün paketi 2019 ürünleri yine birbirinden şık ve gösterişli ürünleriyle dikkat çekiyor. Ayrıca Wedding çeyiz setiyle ev tekstilini kurmak isteyenler için de kampanyalı ürün farkıyla müşteri odaklı çalışma anlayışına bağlı olarak en iyi hizmetlerini onlarla buluşturmayı kararlılıkla sürdürmektedir.

Valdes Serisi

Bellona’nın düğün öncesi yemek odasını, yatak odasını ve oturma odasını en yeni mobilya gruplarıyla dizayn edebilmelerini sağlayan düğün paketidir. Valdes yemek odası, Valdes yatak odası ve Valdes salon takımı üçlü düğün paketi bellona 2019 düğün paketi kampanyası arasında yer alıyor. Evinize avangart şıklığını getiren bu sıra dışı üçlü düğün paketiyle evinizde konforu ve şıklığı bir arada hissedeceksiniz.

Genel Özellikleri

* Valdes serisine dahil olan koltuklarda 28 dns sünger uygulaması kullanıldığı için üst düzey konfor ve ergonomi sağlar.

* Yemek odanızda led spot aydınlatma sistemi kullanılarak hem ürün sergileme konusunda inanılmaz göz alıcı şıklık hem de kullanımı kolaylaştıran yapı ortaya konuldu.

* Yatak odanızdaki yoga rhtym teknolojisi bel ve omurga sağlığınız düşünülerek yeniden tasarlandı.

* Salon takımınızda dekoratif kırlent uygulaması ortama şık bir görünüm katıyor.

Hesaplı Alışveriş

Düğün öncesi hazırlığınızı Valdes düğün paketi serisiyle yaparak %35 oranındaki net enflasyon indiriminden de her yönüyle yararlanma fırsatı elde edeceksiniz. Bu yönüyle de her yönden kaliteden kesinlikle ödün verilmeksizin gayet cazip fiyatlarla alışveriş imkanı sizleri bekliyor olacaktır. Tüm bunlar da her anlamda çok önemli bir başka nitelik olmaya devam etmektedir.

Wedding Çeyiz Seti

Yumuşacık kadife dokusuna sahip şık yatak örtüsü, iki adet yatak kılıfından oluşan %100 cotton nevresim takımıdır. Nevresim takımında Fransız dantelli dekoratif süsleme programı dikkat çekmekte ve her anlamda kaliteden kesinlikle taviz verilmeyen anlayışla bellona 2019 fiyatları arasında gelmektedir. Ortada duran bu yaklaşımlar neticesinde de her açıdan gayet dikkat çeken mobilya gruplarını oluşturmaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmek gerekir. Böylelikle sizler de her açıdan düğün öncesi çeyiz hazırlığınızı Bellona güvencesiyle yapabilecek, enflasyon indiriminden yararlanabileceksiniz.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git