Bellona Genç Odası Belissa

Bellona Genç Odası Belissa
4 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 139 kez okundu.

Opak fildişi renginin radiüs fitil uygulamasıyla ön planda tutulduğu bellona genç odası belissa modeli her açıdan dikkat çeken yeniliklerini bizlere sunmaya devam etmektedir. Genç odası takımının tamamen kaliteden taviz vermeyen yenilikçi yapısından hareket edilerek bir bütün olarak dikkatleri üzerine çekmeye devam ettiğini kesin olarak dile getirmemiz söz konusu olacaktır.

E1 Standartlarında Üretim

Her bakımdan E1 kalite standartlarındaki üretimiyle göz dolduran genç odası takımının Bellisa olmak üzere tamamen sıra dışı yeniliklerle beraber tasarımı söz konusu olacaktır. Bu da her anlamda fark yaratmaya devam etmesi açısından gerçekten de önemli bir konuyu meydana getirmeye devam ediyor.

Kitaplıklı Çalışma Masası

Kitaplık şeklinde tasarlanmış çalışma masası da her yönden gençlerin en çok dikkat ettikleri alanlardan. Çünkü çalışma masası sadece bilgisayar kullanmak için değil kitap okumak, ders çalışmak kısacası uyumak haricinde diğer tüm aktivitelerin yapıldığı yer olması bakımından son derece önemlidir.

Dekoratif Kulp Uygulaması

Püskül kulp tasarımı da ortama yumuşaklık katar. Bu bakımdan avangart genç odası olarak belissa genç odası takımının gerçekten de öne çıkmaya devam edenlerin başında gelmekte olduğunu kesin olarak dile getirmemizde yarar vardır. Tüm bu özelliklerinin haricinde bir başka yaklaşım olması bakımından stoplama özelliğinin yer alması da fonksiyonellik yönünden söylenebilecek detayları oluşturur.

Temizliği Kolaylaştır

Gerçekten de temizlik yapmak bazen saatlerce vakit alabiliyor. Bu da zamanın temizlikle harcanması anlamına geliveriyor. İşte bu yüzden temizliği kolaylaştırması bakımından yüksek ayak uygulaması kullanılarak her anlamda belissa genç odası fiyatı modelinin en iyi şekilde tasarlanmasına katkıda bulunulmuştur. Tümüyle ortada duran bu özellikler ele alınacak olunduğu zaman da her halükarda tüm nitelikleriyle sıra dışı kullanışlı yanlarının var olduğunu kesinlikle ele almamız mümkündür. Tüm bunlar da dikkat çeken ayrıntılar arasında gelecektir. Böylelikle sizlerin de her anlamda genç odası takımından en iyi şekilde yararlanması son derece mümkün olabilecek özellikleri bir arada sunmaya devam eder.

 

Bellona Mobilya’nın her yönüyle fark yaratmaya devam eden mobilya takımlarından biri olan bu modelle sizlerin de genç odasını yenilemeniz mümkün.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git