Bellona Köşe Takımları

Bellona Köşe Takımları
5 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 120 kez okundu.

Mobilya sektörünün lider kuruluşlarından olan Bellona Mobilya; ürettiği bellona köşe takımları ile hem küçük odalara hem de salonlara şıklık katmaktadır. Her ebatta odalara hitap eden köşe takımları çizgi ve stilleri ile öne çıkmaktadır.

Bellona Köşe Takımları Çeşitleri Nelerdir?

On beş farklı çeşidi bulunan bellona köşe takımları içinde ön plana çıkan modeller şunlardır;

Lantes Köşe Takımı; Bellona’nın ürettiği yeni modellerdendir. Modern ve sade hatları kullanılmıştır. Dayanma kolları üzerinde makrome dikiş ve düğme çektirme işlemleri uygulanmıştır. Takımın rengi prestij kiremittir. Üç uzun iki kısa sırt dayama kırlentleriyle kahverengi üç yastık koltukları tamamlıyor. Takımın bir köşesi yatak olabiliyor diğer köşesi  sabittir.

Ruby Uzanmalı Köşe Takımı; Bellona günün yorgunluğunu uzanarak atmak isteyenler için Ruby Köşe Takımı modelini üretmiştir. Minimal ebatlı ve fonksiyonel özellikli olması nedeniyle küçük odalar için de çok uygundur. Sade görünümü ve yalın çizgileriyle modern hava katmaktadır. Ortopedik bel kırlentlerinin yanında üç adet kol kırlenti kullanılmıştır.

Mavenna Köşe Takımı; “V Köşe” formatında üretilen bu takım bellona köşe takımları içinde sade ve soft hatlarıyla kendini göstermektedir. Takım iki adet ikili ünite ve köşe parçasından ibarettir. Takım tamamen yakut lacivert rengindedir. Yatak olma ve sandık özelliğiyle kalabalık ailelerin tercihi olmaktadır. Sırt dayama bölgesinde altı adet uzun kırlent ve üç adet küçük yastık bulunuyor.

Pruva Köşe Takımı; Uzanmalı köşe formatında üretilmiştir. Minimal ve sade tarzda olduğu için hem küçük mekânlara hem de salonlara hitap etmektedir. Konfor ve rahatlığı ön planda tutan modelin sırt kısmında dikey desenli kapitone sırt minderleri bulunmaktadır. Yatak olma özelliği ve sandıklı olması kullanım avantajı sağlıyor.

İsabel Köşe Takımı; Geniş salonlara hitap eden bu köşe takımı fonksiyonel ve işlevselliğiyle dikkat çekiyor. Takım; bir üçlü, bir ikili, bir köşe, bir berjer ve orta sehpadan oluşmaktadır. Kahve ve krem renklerinin uyumu kendini gösteriyor. Yüksek ayaklı yapısı ve spor görünümü ile salona tarz katmaktadır. Üçlü ve ikili ünitenin yatak olması ve altlarının sandık olarak kullanılabilmesi büyük bir avantajdır.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git