Bellona Linda TV Ünitesi

Bellona Linda TV Ünitesi
4 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 130 kez okundu.

Bellona’nın vintage ev dekorasyon ürünlerinden biri olan bellona linda tv ünitesi her yönüyle modern tasarımlar arasında gelmesi bakımından son derece önemlidir. Öte yandan Bellona’nın dar mekanlarınızı geniş gösterebilen capcanlı renk tonlarına sahip bu çok özel mobilya anlayışı her anlamda dikkat çekmeye devam etmektedir.

Modern Ev Dekorasyonu

Her açıdan fark yaratmaya devam eden bu dekorasyon tipinin modern ev dekorasyon tipleri arasında gelmeye devam ettiğini kesinlikle dile getirmemiz gerek. İngiliz vintage dekorasyon tipinden ilham alınarak yeniden yorumlanmış modern tv ünitesinin yaşam alanlarınıza çok yakışacağını kesinlikle söylemek gerekir.

TV Ünitesi Konsolu

Modernizmi ve dinamizmi sağlayan tv ünitesinin konsolu metalin kendine has ritmik tavrıyla buluşmuş durumda. Üstelik bunu bellona linda tv ünitesi fiyatı açısından gayet ekonomik fiyatlar karşılaması yönünden gerçekten de sıra dışı eşsiz ürünlerden biri olmaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmemiz mümkün olacaktır. Bu haliyle her anlamda size özel bir televizyon ünitesidir.

Ücretsiz Kurulum

Modern televizyon ünitesinin Bellona teknik elemanları tarafından ücretsiz kurulum hizmeti verilmektedir. Demonte halinde gönderilen tv ünitesinin uzman ekip tarafından kurulumunda kesinlikle ekstra kurulum bedeli alınmamaktadır. Böylece evinize çok yakışacak yepyeni bir tv ünitesine siz de sahip olabileceksiniz.

Garantili

Televizyon ünitesinin tam 2 yıl net garantisi bulunmaktadır. Böylelikle bellona linda televizyon ünitesine siz de sahip olabilir ve evinizde ona yer açabilirsiniz. Modern bir yaklaşımla yorumlanmış televizyon ünitesi evinize konuk olan misafirlerinizi de çok şaşırtacak.

Geniş Alt Modülü

Teknik açıdan oldukça geniş tasarlanmış alt modülü sayesinde televizyonun kenarına aksesuar yerleştirmek de mümkün. Böylece televizyon ünitenizi tamamen kendi stilinize göre yeniden özgün dekorasyon fikriyle yorumlama fırsatını bulmuş olacaksınız. Metal kulplarıyla canlılığın yakalandığı tv ünitesi modeli ideal fiyatıyla Bellona markasının prestijine dayanarak satın alınabilir. Yıl sonuna dek geçerli olacak indirimli fiyatını kaçırmadan hemen siz de Linda televizyon ünitenizi alın, vintage tasarımı yeniden yaşayın. Böylece televizyon izleme zevkinizi yeniden tanımlayacak bu eşsiz tv ünitesi modeliyle daha keyifli ve canlı bir oda atmosferi sizleri bekleyecek.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git