Bellona Marin Kanepe

Bellona Marin Kanepe
29 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 136 kez okundu.

Oturma odalarında ve salonlarda kullanabileceğiniz birbirinden şık ve kullanışlı koltuk takımı, oturma grubu modelleri seçimi için Bellona modellerini inceleyebilirsiniz. Hem sade, hem estetik, hem de kaliteli bir seçim için bellona marin kanepe tasarımına salonlarınızda yer verebilirsiniz. Ürün 850*890*220 cm boyutlarında olmaktadır. Üçlü kanepe şeklinde olan bu model yatak olduğunda 1820*1400 cm boyutlarında bir yatak olabiliyor.

Sağlığa Zarar Vermeyen Sünger

Üründe kullanılan sünger insan sağlığına zarar vermeyecek özelliklerde olmaktadır. Kalitesi ile konfor sunan ünün sağlığa zarar vermeyen malzeme kullanımı ile de uzun yıllar aynı kalitede kullanım imkanı verecektir. Yumuşak tuşeli kumaş kullanımı ile kaliteyi her dokunduğunuzda hissedebilirsiniz.

Yatak Olma Özelliği

Üçlü kanepe tam olarak açıldığında çift kişilik yatak olabiliyor. Özellikle misafirlerinizi rahat ettirebileceğiniz kullanışlı bir ürün olacaktır. Bu alanda açıldığında 1400 cm genişliğe ulaşan kanepe misafirlerinizi rahat ettirecek ve güzel bir uyku çekmelerini sağlayacak bir seçenek olacaktır.

Depolama Özelliği

Oturma odalarınız için bellona marin koltuk takımı seçtiğinizde 3+3+1+1 olarak ürün modelleri sunulmaktadır. Üçlü kanepeler yatak olabilmesinin yanında sandıklı olması itibari ile de oldukça kullanışlıdır. Kolay bir şekilde açılıp, kapanan depolama alanlarına fazlalıklarınızı doldurabilirsiniz.

Kolay Temizlenebilir Kumaş

Ürünler kolay temizlenebiliyor. Leke tutmayan kumaşlar olduğu için çok pratik bir şekilde temizlenebilen koltuklar hijyenik özellikleri ile kullanılabiliyor. Hafif lekelerde ıslak mendille hafif şekilde temizlenebilir.

Zero Walla Özelliği

En önemli özelliklerinden biri olan zero Wall ile koltuklarınızı öne çekmeden temizleme imkanı elde edebilirsiniz. Hem sandık, hem de yatak pozisyonunda kullanabilmek için Bellona marin oturma grubu kanepelerini ileri geri çekme imkanı bulunuyor.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayak

Yüksek ayaklar titiz ev hanımlarının işini kolaylaştıran en önemli özelliklerden biridir. Bu nedenle marin kanepelerin en kullanışlı özelliklerinden biri olan yüksek ayakları ev hanımlarına daha pratik bir temizlik sağlayacaktır. Kanepeleri sürekli sağa sola çekmeden altlarını güzel bir şekilde temizleme imkanı verilecektir.

Renk Seçenekleri

Zigana krem, marsala, yorun ana desenleri ile sade ve hoş bir renk seçiminin yanında daha soft bir renk olarak zigana açık mavi, turkuaz, yosun ana desen ile de farklı bir model sunulmaktadır.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git