Bellona Mobilya Genç Odası

Bellona Mobilya Genç Odası
4 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 116 kez okundu.

Bellona’nın kampanyalı fiyatıyla enflasyon indirimine dayanarak sunduğu bellona mobilya genç odası takımları gerçekten de gençlerin yüksek enerjisine yönelik sizlerle buluşturuluyor. Öte yandan ekonomik olarak da sunulan sıra dışı modellerden birisi olması yönüyle her anlamda fark yaratan modeller arasındadır.

Marta Genç Odası

Opak beyaz ve meşe renginin kullanıldığı genç odasında çekmece önündeki turkuvaz renk tasarımı şıklığı yansıtıyor. Ayrıca pembe renkli mobilya kulpları da görselliğe hitap eden nitelikleri arasında gelmektedir. Kuşkusuz genç odası modelinin her anlamda temizliği kolaylaştıran yüksek ayak tasarımı, E1 kalite standartları, yavaşlatma özellikli sürgülü dolap özelliği kullanışlılığı adına önde gelen nitelikleridir.

Mavenna Genç Odası

Bellona’nın en yeni genç odası modelleri bellona markası arasında gelmektedir. Enflasyon indirimiyle satışa sunulan söz konusu genç odası her anlamda dikkatleri üzerine çeken yanıyla sıra dışı özellikleri ihtiva etmektedir. Mavenna genç odasının renk konfigürasyonları arasında opak beyaz, meşe ve de mavi renk tonlarının içinizi açan renk kombinasyonuyla karşımıza çıkmasıdır. Bununla birlikte her anlamda fark yaratmaya devam eden özelliklerinden birisi olarak Mavenna genç odasının yüksek tutulmuş ayak uygulaması, çekmecelerdeki stoplama özelliği ve dolap kapağındaki sürgülü yavaşlatılmış fonksiyonu kullanımı kolaylaştırır.

Kampüs Genç Odası

Üniversiteli gençlerin dikkatleri üzerine çeken mobilyalarından birisi olarak kitap okumanız için genişçe hazırlanmış kitaplığı dikkat çeken ilk özelliğidir. Bununla beraber E1 kalite standartlarında kesinlikle kanserojen madde içermez. Öte yandan sürgülü üç kapılı dolabınız metal profillerle desteklendiği için her anlamda dikkat çekmektedir. Üstelik genç odasının nitro arabalı karyola tasarımı odanıza sportif bir etki katması yönüyle Bellona farkını yansıtır.

Enflasyon Kampanyası

Tümüyle bellona genç odaları 2018 fiyatları enflasyon kampanyasıyla satışa sunulmaktadır. Böylelikle her yönüyle kaliteden kesinlikle taviz vermeyen eşsiz bir yaklaşıma dayanarak sizlerle buluşturulmaya devam edilen ürünler arasında gelmeye devam ettiğini dile getirmemiz gerekir. %10 kdv indiriminin yanı sıra %35 oranındaki net Bellona fırsatlarıyla yarı fiyatına varan özelliğine dayanarak gayet ekonomik fiyatıyla sizlerle buluşturulan özellikteki ürünlerden birisi olmaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmemiz gerekir.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git