Bellona Orient Yatak

Bellona Orient Yatak
4 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 129 kez okundu.

Bellona, ergonomik yatak arayanlara bellona orient yatak modelini sunuyor. TSE ISO 14000 kalite standartlarına sahip üretim tesisinde üretilen bu yatak yüksek konfor, ergonomi ve en üst düzey uyku konforu arayanların tercihleri arasında gelmeye devam etmektedir. Bütünüyle ortada duran bu eşsiz yaklaşımları dikkate alınacak olunduğu zaman her halükarda tamamen farklı yanlarına sahip olduğunu kesinlikle dile getirmemiz mümkün hale gelecektir. Bu da son derece önemli bir niteliği meydana getirmektedir.

10 Yıl Garantili Yay Karkası

Yay karkası zamanla deforme olmayacak bir tasarıma sahiptir. TSE güvencesine dayanarak ISO 14000 kalite sertifikasyonuna sahip üretim tesisinde üretilen yay karkasları tam 10 yıl garanti kapsamına alınmaktadır. Bu da Bellona’nın tüm müşterilerine daima en ergonomik ve yüksek konforlu uyku rahatlığını teminat altına aldığı anlamına gelmektedir.

Yumuşak Örgü Kumaş

Kenar fitillerinde ve taşıma kulplarında gold simlerin kullanıldığı yatak modelinde her yönüyle yumuşak örgü kumaş tercih edilmiştir. Bu bakımdan bellona orient yatak modeli her yönüyle ergonomik bir tasarıma sahip olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

SL Yay Sistemi

Tam ortopedik ve sert yatak arayanların tercihi olmaya devam eden Orient, Bellona Mobilya farkıyla sizlere sunuluyor. Yayların aralıksız olarak iç içe geçmiş olması nedeniyle sırtınıza ve omurganıza eşit oranda dağılım sağlayan ergonomik rahatlık sunmaya devam etmekte ve her yönüyle uyku kalitenizi arttırmaktadır. Bu da tüm özelliklere dayanarak eşsiz nitelikler arasında gelmektedir.

Destek Süngerleri

Asla deforme olmayan bellona orient fiyatı açısından da gayet hesaplı… Tam 3 yıl garantisi bulunan bu yatak destek süngerleri sayesinde de size mışıl mışıl uyku kalitesi vaat eder ve her yönüyle zamana karşı kesinlikle ama kesinlikle yıpranmaz. Bu bakımdan da bu yatağın bir ömür boyu kullanıma uygun ideal modellerden birisi olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.

Ayrıca tek taraflı kullanım sağlayan yapısı ve yoğun sünger katmanı sayesinde de ergonomik rahatlıktan bir an dahi taviz verilmemesini mümkün kılmaya devam edecektir. İşte ortada duran tüm bu eşsiz yaklaşımları onun her yönden farklı nitelikleri arasında gelmektedir.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git