Bellona Su Yeşili Koltuk Takımı

Bellona Su Yeşili Koltuk Takımı
4 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 121 kez okundu.

Bellona’nın salon takımları arasında dikkat çeken modeli bellona su yeşili koltuk takımı doğal renk tasarımlarından oluşan su yeşilinin mavi ve beyaz renklerle eşsiz uyumuyla salonlarınızı ihtişamlı hale sokmaktadır. Bunun yanında indirimli fiyatıyla da cazibesini kat kat arttırmaya devam eden salon takımının her yönüyle kaliteden kesinlikle ödün vermeyen salon takımlarından birisi olduğunu her açıdan dile getirmek gerekmektedir.

Belissa Su Yeşili Koltuk Takımı

Bellona Mobilya’nın dikkat çeken koltuk takımlarından Belissa salon takımı salonlara baharın müjdesini veriyor. Su yeşilinin yanında gülkurusu çiçekli halısı ve ekru orta sehpasıyla dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra fonksiyonel özellikleriyle de her açıdan sıra dışı modellerden birisi olmaya devam ediyor.

Zero Wall Teknolojisi

Fonksiyonel özelliği zero wall teknolojisi sayesinde koltukların öne çekilmeden yatak ve sandık konuma gelmesini sağlayan mekanizması bulunuyor. Bu sayede hem koltuğun yıpranması önlenmiş oluyor hem de sizi zahmetten kurtarıyor.

Belissa’nın Üyeleri

Belissa su yeşili salon takımının üçlü koltuk takımı, ikili koltuk takımı ve berjer koltuk takımı salonlarınıza baharın tüm ihtişamını resmeden eşsiz üyelerden oluşmaktadır. Üstelik bellona su yeşili salon takımı sağlığa zarar vermeyen sünger, yatak olabilme özelliği ve de kolay temizlenebilir kumaş dokusuyla sizi zahmete sokmaz.

Lofty Koltuk Takımı

Su yeşili renginin egemen olduğu bir başka koltuk takımı modeliyse kuşkusuz lofty su yeşili salon takımı olarak karşımıza çıkmaktadır. Şık renklerden oluşan koltuk takımının metalik siyah renk ayakları yüksek tutularak temizlik kolaylaştırılmıştır. Ana renk olarak su yeşilinin tercih edildiği salon takımında antrasit tasarım anlayışı göze çarpmaktadır. Yine koltukların kollarında kapitone kumaş desenlerinin hakim olduğunu da her yönden dikkate almak gerekiyor.

Koltuk takımı modelinin dikkatlerden kaçmayan bir başka üstün yönü ise kolay temizlik imkanı sunan 28 dns süngerinin kullanılmasıdır. Her açıdan sıra dışı olmaya devam eden koltuk takımının yumuşak kumaş dokusuyla konforun en üst düzeyde tutulması sağlanıyor. Bütün bunlar da su yeşili salon takımı modelleri olarak her açıdan fark yaratmaktadır. Üstelik ekonomik olması da ayrıca tercih edilen yönüdür.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git