Bellona Vienza Yemek Odası

Bellona Vienza Yemek Odası
4 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 133 kez okundu.

Bellona yemek odasını yenilemek isteyenler için bellona vienza yemek odası modelini tasarladı. Meşe rengi kullanılarak ahşabın modernize edildiği bu yemek odasında gerçekten de şık bir yemek odasına sahip olacaksınız. Üstelik alternatif renk seçenekleri olarak turkuaz ve opak beyaz renk seçeneklerinin de yer almasıyla her açıdan tamamen sıra dışı bir mobiilya takımı olduğunu bize kanıtlamaktadır.

E1 Kalite Standartlarında Üretim

Bellona ayrıcalığıyla üretilmiş olan bellona vienza yemek odası kullananlar için E1 kalite standartlarında herhangi bir kanserojen madde içermeksizin imal edilmiştir. Aynı zamanda yemek odasının tüm takımında mdf malzeme ile yonga levhalar kullanılarak sağlığın her şeyin üstünde tutulduğu bir kere daha kanıtlanmıştır.

Kapaklarda Yavaşlatıcı Mekanizma

Kullanım kolaylığı sağlaması açısından yemek odasının kapaklarında yavaşlatıcı mekanizmalar kullanılmıştır. Bu da her yönden ürünün kullanım kalitesini arttıran ve ürüne değer katmak adına geliştirilen teknik yeniliktir. Ayrıca asılabilir aynaları da yine Vienza yemek odasının bir başka yeniliğidir.

Spot Aydınlatmalı Temperli Cam

Anahtarlı temperli cam sisteminde spot aydınlatma tercih edilmiştir. Modern yemek odası modellerinin hemen hemen hepsinde son zamanların gözde aydınlatma tipi olarak tercih edilen spot aydınlatma vienza yemek odası model içinde de aynen uygulanmıştır. Yine vitrinin üst bölmesinde hidrolik amortisör sistemli cam kapaklar tercih edilmiştir.

Temizliği Kolaylaştıran Yüksek Ayaklar

Yemek odasının bütün üyelerinin ayakları zeminden yüksek tutulmuştur. Bu sayede temizlik esnasında tozların ve yemek artıklarının kolaylıkla temizlenmesi imkanı sağlanmaktadır. Bu da her açıdan önemli bir konuyu teşkil etmesi adına gerçekten de sıra dışı noktalardan birisini meydana getirmektedir.

Kadife Karolaj Çekmeceler

Kadife karolaj sistemine sahip çekmece sistemini de kesinlikle belirtmemiz gerekmektedir. Her açıdan sıra dışı eşsiz tasarımlardan birisini yansıtmaya devam eden bu tip çekmeceler de fark yaratmaları yönünden dikkat çeken bir diğer yeniliği oluşturmaktadır. Tümüyle ortada duran bu seçkin yanları da Bellona Mobilya’nın dikkatlerden kaçmayan üstün yanlarını meydana getirir. Bütün bu yanlar da her halükarda eşsiz olanaklarla enflasyonla topyekûn mücadeleye ek indirim fırsatlarıyla elde edilmesini sağlar.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git