Bellona Yatak Modelleri

Bellona Yatak Modelleri
4 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 134 kez okundu.

Mobilyanın öncü markası olmaya devam eden bellona yatak modelleri 2019 yılının sezon sonu indirimlerine yönelik kampanyalarıyla dikkatleri her halükarda üzerine çekiyor. Yatak odası takımlarında ister klasik ister country yatak odası takımları her açıdan tamamen sıra dışı yenilikleri bir arada tutarak eşsiz yönlerini bir arada tutmaktadır.

Grande Yatak Odası

Bellona’nın en yeni yatak odası takımıdır. Parlak fildişi renk uygulaması görülen yatak odası takımında tuvalet masasında, komodinde ve şifonyerde mermer desen uygulamalarıyla görsel zenginlik yaratılmıştır. Öte yandan gardırop kapağında ve çekmecedeki altın yaldız uygulamasıyla her yönden fark yaratmayı sürdürmektedir. Üstelik yüksek ayaklı tasarımıyla da temizliği kolay hale getirir.

Volga Yatak Odası

Baklava motifinin uygulandığı gardırop ve komodiniyle gerçekten de sıra dışı bir görsellik katılmıştır. Öbür yandan yatak odası modelinin her yönden fark yaratmaya devam eden nitelikleri ışığında sürgülü çift stoplama özelliğine sahip olması bakımından fonksiyonelliği arttırılmıştır. Yine yatak odasında temizliğin kolay hale gelmesi için yüksek ayak uygulaması vardır.

Vitella Yatak Odası

Fildişi opak rengin krem renkle uyumunu yansıtan bellona 2018 yatak odası takımlarından birisidir. Vitella yatak odası da modern modellerden birisi olup E1 kalite standartlı üretime dayanarak üretilmiştir. Öbür yandan yavaşlatıcı mekanizma kullanılması sayesinde gardırop kapaklarının ani çarpmalarına bir son verilmiştir. Yine temizlik işlemlerinin de çok kolay yapılması adına yüksek tutulmuş ayak tasarımı da her yönden fark yaratmaya devam eder.

Monreal Yatak Odası

Fildişinin bej renkle buluştuğu en yeni bellona yatak odası modelidir. Monreal yatak odası modelinin E1 kanserojen etkiden uzak garantili üretimiyle dikkat çeker. Öte yandan altın fitil uygulaması ve de yavaşlatıcı mekanizma kullanımıyla da yatak odası modeli olarak fark yaratmaktadır.

Bütün bu özelliklerine dayanarak gayet lüks ve kullanışlı modeller arasında gelmeye devam ettiğini kesinlikle dile getirmemiz mümkün olacaktır. Üstelik %10 kdv indiriminin yanı sıra Bellona yatak odası takımlarıyla her açıdan sizin de aradığınız yatak odasına anında sahip olmanız mümkün. Bütün bu özelliklerine dayandırılarak her anlamda sıra dışı olmaya devam ettiğini belirtmek gerek.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git