Mobilya Dekorasyon

Berlin’de Bulunan Şirin Ağaç Evler 2021

29.11.2021
109
Berlin’de Bulunan Şirin Ağaç Evler 2021

Küçük şirin ama alışıla gelmişin çokta dışında tasarlanan ağaç evler ağaçların tepesinde ter alan evlerdir. Bilindik betonarme evlerin dışına çıkarak sizler bu şirin ahşap evlerde yaşamaya ne dersiniz?

1.Şirin ağaç evler…

berlinde-bulunan-sirin-agac-evler

Hem sağlıklı hem çok şirin olan ağaç evler sizler için ağaçların tepesinde bulunuyor.

2.Yerden yüksek katlar…

berlinde-bulunan-sirin-agac-evler-1

İçerisi tıpkı normal ev dekorasyonu gibi dekore edilen bu özel evler tıpkı ikinci ya da 3. Katlarda oturur gibi yerden belli bir yükseklikte bulunmaktadır. Ağaçların gövdesi farklı ahşap malzemeler ile kaplanarak şık bir görüntü kazandırılırken ağacın üzerine yerleştirilen zemin üzerine bilindik ahşap duvarlar ve yine ahşaptan duvarlar örülerek ortaya çok şık ağaç evler çıkmaktadır.

3.Ağaç evlere nasıl çıkılıyor…

berlinde-bulunan-sirin-agac-evler-2

Ağaç evlere yerden ulaşım ise tasarlanan metal merdivenler ile mümkün olmaktadır. Demir merdivenler geniş ve şık merdiven tasarımları ile hoş bir görüntünün oluşmasına neden olurken diğer yerden ağaç evlere kolayca bir ulaşım imkânı sağlamaktadır.

4. Şık iç tasarım…

berlinde-bulunan-sirin-agac-evler-3

Ağaç evler sizlere farklı bir yaşam imkânı sağlamaktadır. Doğanın tamda göbeğinde yer alan bu ağaç ev modellerine ilgi oldukça fazla. Birkaç odadan oluşan ağaç evlerde her türlü ihtiyaca uygun bölüm bulunmaktadır. Kendi mutfaklarınızda olduğu gibi şık mutfaklar, dekoratif salonlar ve çok konforlu yatak odaları bu özel ağaç evlerin içinde de bulunaktadır.

berlinde-bulunan-sirin-agac-evler-3-1

Rahat bir hafta sonu tatili için yada sizlerde bahçenizde bulunan bir ağacın gövdesini değerlendirerek çok şık ve göz alıcı ağaç evlere sahip olabilirsiniz. Oldukça dayanıklı olan bu ağaç ev modelleri sizlere ferah ve modern yaşam alanlarını sunmaktadır. Zeminde yer alan laminentleri, normal pencereli tıpkı evinizin konforunu tamda doğanın ortasında yaşamanız için var.

5. Salon tasarımı…

berlinde-bulunan-sirin-agac-evler-4

Tasarımı ile göz kamaştıran bu özel ağaç evler, büyüklük olarak da sizlere kolay hareket imkânı sunabilecek özelliklerden oluşmaktadır. İçerisinde ne ararsanız bulunuyor. Tv keyfi. Wife bağlantısı ve bunun gibi farklı hizmetlerin her biri bu özel evler içerisinde bulunmaktadır.

6. Huzurlu yatak odaları…

berlinde-bulunan-sirin-agac-evler-5

Gece boyu yorgunluğunuzu bu özel ağaç evlerin modern yatak odalarında uyuyarak atabilirsiniz.

7.Ağaç ev balkonları…

berlinde-bulunan-sirin-agac-evler-6

Ağaç ev tasarımlarında yer alan diğer bir detay ise geniş balkonlarıdır. Sevdikleriniz ile hoş sohbetler edebileceğiniz köpüklü kahveler yudumlama imkanı bulabileceğiniz geniş balkonlar ağaç evlerin en keyifli alanlarını oluşturmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.