Beyaz Eşya Değişim Kampanyası 2019

Beyaz Eşya Değişim Kampanyası 2019
4 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 115 kez okundu.

Türkiyenin önde gelen beyaz eşya üreticileri beyaz eşya değişim kampanyası 2019 fırsatlarıyla eski beyaz eşyanızı alıp yerine yepyeni bir beyaz eşyayı indirimli fiyatla satın almanızı sağlamaktadır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, bilgisayar ve televizyon ürünlerinde geçerli olan bu beyaz eşya değişim kampanyasıyla sizler de evinizi baştan aşağı en iyi şekilde yenileme imkanına sahip olacaksınız. Üstelik geriye kalan tutarı ertelemeli ödeme fırsatına sahip olarak her açıdan size özel fırsatlarla sunulmaktadır.

Arçelik Beyaz Eşya Değişim Kampanyası

Arçelik ülkemizin ilk beyaz eşya üreticisi olması yönüyle ayrıca bir öneme ve saygına sahiptir. İşte bu bakımdan siz de arçelik beyaz eşya değişim kampanyası ile beyaz eşyalarınızı topluca yeni modelleriyle dönüştürme fırsatını yakalayabilirsiniz. 9 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olan kampanyaya göre 1.000 TL’ye kadar varan indirimle %0 ötv tutarıyla siz de eski beyaz eşyanızı getirip yenisini indirimli olarak satın alabilirsiniz. Çevre ve Şehircilik Bakanlığının başlatmış olduğu Sıfır Atık Projesiyle eski eşyaların yeniden dönüştürülmesi amaçlanmaktadır.

Samsung Beyaz Eşya Değişim Kampanyası

Beyaz eşya üreticileri arasında sektörünün prestijli markalarından biri olan Samsung da beyaz eşya değişim kampanyası sunuyor. Buna göre net %25 oranındaki beyaz eşya değişim kampanyası ile siz de eski beyaz eşyalarınızı getirip yerine yepyeni bir beyaz eşya alabilirsiniz. Bilgisayar, televizyon, çamaşır makinesi, buzdolabı ve fırın ürün gruplarında geçerliliğini korumaya devam eden kampanya kapsamında her açıdan sizlerin de tüm bu beyaz eşyalardan en iyi şekilde yararlanma imkanını elde edebilirsiniz.

Beyaz Eşya Değişim Kampanyasının Amacı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının başlatmış olduğu Sıfır Atık Projesi kapsamında atıkların geri dönüştürülerek yeniden üretime kazandırılması amacına bağlı olarak beyaz eşya kampanyaları başlatılmıştır. Buna göre eski beyaz eşyalar fabrikada yeniden işlenerek yeni modellere uyarlanmakta ve de böylelikle yepyeni ürünler olma özelliğiyle karşımıza çıkmaktadır.

Beyaz Eşya Kampanya Süresi

Beyaz eşya kampanyasının süresi şirketten şirkete farklılık göstermektedir. Ancak beyaz eşya değişim kampanyasının yıl sonuna kadar geçerli olacağı beklenmekte ve siz de yeni yıla yepyeni beyaz eşyalarla girebilme şansını yakalayabileceksiniz.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git