Bilgisayar Masası Koçtaş

Bilgisayar Masası Koçtaş
29 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 139 kez okundu.

Çalışmalarınızda performansınızı yükseltebilecek ve motivasyonunuzu güçlendirecek bilgisayar masası koçtaş modelleri arasında farklı kullanımlarınıza özel seçimler yapabilirsiniz. Dar alanlarda daha çok açık renkler ile kullanışlı ve geniş bir görünüm elde edebilirsiniz. Alanın genişliğinde herhangi bir sorununuz yok ise koyu renkli çalışma masaları tercih edebilirsiniz.

Modern Çalışma Masaları

Modern tasarımlarda beyaz masalar öne çıkıyor. Özellikle masanın ayak kısımlarında raf detayları kullanışlı alanlar oluşturuyor. Dar mekanlar için gerektiğinde katlanabilen tasarımlarda bulunmaktadır. İhtiyaç durumunda açık olarak kullanılabilecek bu modellerde tek raf yer alıyor. Bu da kitaplarınızı koyabileceğiniz bir alan oluşturuyor. Özellikle köşe kısımlarında kullanılabilecek küçük rafların olması çalışma masalarını daha kullanışlı ve modern bir hale getirebiliyor. Masa modellerinin her iki kısmında da raf sistemi olabiliyor ve kırmızı ya da ceviz renklerinde parçalar ile çalışma masalarında özel tasarımlar elde ediliyor. Odanızın dekorasyonuna özel modeller tercih edilebilir.

Raflı Çalışma Masası Modelleri

Özellikle alandan tasarruf etmek isteyenler kitaplıklı çalışma masası modellerinden yana tercihler kullanabilir. Masanın üst kısmında olabilen raflar, alt kısmında, yan kısımlarında farklı tasarımlarda olabiliyor. Ya da masaların kenar kısımlarında monte halde kullanılan yatay raf kısımları da hem tasarımları odanızın havasını değiştirebilir, hem de kullanışlı özellikleri ile de fonksiyonel olabiliyor.

Standart Çalışma Masası Modelleri

Kitaplığı olan ve sadece çalışma masası olarak kullanacaklar için ise standart çalışma masası modelleri bulunuyor. Farklı renklerde ve tasarımlarda modeller bulunabilir. Doğrudan ahşap modeller bulabileceğiniz gibi özel tasarım çalışma masası tasarımları arasından da seçimler yapabilirsiniz.

Çekmeceli Çalışma Masası Modelleri

Çalışma masalarında küçük, geniş ya da tek dolap şeklinde çekmeceler bulunuyor. Masa üzerindeki dağınıklığın toplanmasında bu çekmece kısımları çok işinize yarayabilir. Daha modern tarzlarda çalışma masaları bulabilirsiniz.

Çekmeceli Raflı Çalışma Masası Modelleri

Kullanım alanlarınıza özel bir şekilde uzun çalışma masası tasarımları da bulunabiliyor. Özellikle hem rafı, hem çekmecesi olan tasarımlar ise en fonksiyonel modeller arasında yer alıyor. Kenarında komple kitaplığı olan modellerin yanında masanın bir bölümü kaplayan raf kısmı da eklenince oldukça kullanışlı bir çalışma masası tasarımı elde edebilirsiniz. Ayrı bir bölüm olarak çalışma masası üzerinde de raf tasarımlarına yer verilebiliyor.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git