Mobilya Dekorasyon

Boş bir duvarı değerlendirmek için tasarımcı onaylı fikirler

24.05.2021
150

Konutunuzun tarz puanını artırmak istiyorsanız; bunun en kolay ve en şık yolu olarak bir duvar sanatını düşünebilirsiniz. Görsel bir şölen için …

Boş bir duvarı değerlendirmek için tasarımcı onaylı fikirler

Konutunuzun tarz puanını artırmak istiyorsanız; bunun en kolay ve en şık yolu olarak bir duvar sanatını düşünebilirsiniz. Görsel bir şölen için duvarınıza ekleyeceğiniz her detay, meskeninize farklı bir hava katacak.

Boş duvarınızı, kusursuz bir tarza dönüştürmek için ilham almaya hazır mısınız?

Üçü hedefleyin

Resmi gruplamak, bir odada büyük bir tesir yaratmanın kesin bir yoludur. Burada, üç Andy Warhol tablosu Brigette Romanek tarafından tasarlanan Hamptons yemek odasına kişilik katıyor.

Siyah beyaz fotoğraf

Bazen daha az şey, daha fazlasını anlatabilir. Malick Sidibé’nin siyah beyaz fotoğrafı, Patricia Greene’in oturma odası dizaynında bir odak noktası olarak görsel ilgiyi tamamiyle kendine çekiyor.

Bir tabir koridori oluşturun

Aktiflik planlayıcısı Bronson Van Wyck’ın Manhattan koridorunda, döşemenin desenine ek olarak, yeri canlandıran bir dizi siyah beyaz fotoğraf yer alıyor.

Simetriyi yakalayın

Simetri prensibini denemek için bir yol mu arıyorsunuz? Büyük ölçekli bir sanat yapıtını direkt konsolunuzun üzerine asın, akabinde üstüne bir çift masa lambası yerleştirin. Simetriyi odanıza enjekte etmek için inançlı bir yaklaşım.

Seramikleri baskılarla birleştirin

Mimar Peter Marino, etkileyici Fransız porselen koleksiyonunu tam ekranda sergileyerek kusursuz bir tercih yapıyor. Çiçek baskılar, duvarın ahengine uygun bir formda odaya şahane bir hava katıyor.

Yeşillikle süsleyin

İç mimar Wendy Haworth’un bu oturma odası dizaynında görüldüğü üzere uzun saksılı bir bitki, bir duvara ilgi katmanın en kolay yollarından biridir. Daha fazla tesir için en sevdiğiniz yeşillik cinsini direkt bir büyük ölçekli duvar fotoğrafının yanına yerleştirin.

Çerçeve kullanın

Bir fotoğraf çerçevesi, sanat koleksiyonunuzu görüntülemek için kolay ve ucuz bir yoldur. İster tek bir çerçeve tipi tercih edin, ister gruplandırmaya karar verin, boş bir alanı doldurmak için eksiksiz bir tahlildir.

Sarkan çerçeveler

Steven Gambrel imzalı bu tasarım adeta sanat içinde bir sanat yaratıyor. Askıdaki eserler, farklı girinti ve boşluklarla duvara kusursuz bir hava katıyor.

Işığı yakalamak için bir ayna kullanın

Bu havadar oturma odasındaki antika ayna, şöminenin üzerinde, odayı genişletmek, rahat ve çağdaş dekoru aydınlatmak için ışık saçıyor. Ayna seçimlerinizde, büyük ve dekorasyonunuza uygun sanatsal bir modül seçin.

Kolay antikalarla üslup katın

Rustik bir his için, bu tarihi Long Island çiftlik konutundan bir ipucu alın ve birkaç antika modül kullanarak mükemmel bir usul yakalayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.