Mobilya Dekorasyon

Bu 10 tasarım fikriyle banyonuzu tamamlayın

29.05.2021
347

Renkli döşemeler, duvar kağıtları yahut küçük değişiklikler, aradığınız büyük görsel değişikliği yaratabilir. Yeşilliklerin dokunuşu …

Bu 10 tasarım fikriyle banyonuzu tamamlayın

Renkli döşemeler, duvar kağıtları yahut küçük değişiklikler, aradığınız büyük görsel değişikliği yaratabilir.

Yeşilliklerin dokunuşu

Yemyeşil bir bitki, renkli bir halı ve sıradışı pencere uygulamaları, banyoyu konutun geri kalanı kadar dekoratif hissetmenizi sağlar.

Küvet rafı

Küvete pozisyonlandırılmış kolay bir raf sayesinde, taze çiçekler yahut kokulu mumlar için kusursuz bir yeriniz olacak.

Dramatik aydınlatma

Avizeler her yerde kullanılabilir. Büyüleyici bir avize aydınlatması banyodaki havayı da değiştirebilir.

Yeni boya

Yeni bir renk, banyoyu yeni hissettirebilir. Mevcut dekorunuzu renk kılavuzu olarak kullanın. Her vakit nemli şartlara dayanan küf oluşumunu engelleyen bir boya kullanın.

Çiçekli duvar kağıdı

İşte banyonuza mert bir çiçeklenme bahtı. Her vakit değiştirebileceğiniz bir dokunuş içni soyma ve yapıştırma cinsini seçin.

Parlak armatürler

Lavaboyu yeni armatürlerle giydirerek yeni bir hava katın. Şık seçenekler; parlak krom yahut bakır, nikel yahut bronz ve hatta pirinç yahut mat siyah.

Metalik dokunuşlar

Karma metaller ve gümüş dolap çekmeceleri, banyonuzu hayli lüks gösterecek detaylardır.

Ahşap lavabo

Vintage bir hava ile eşsiz bir lavabo oluşturabilirsiniz. Ekstra depolama alanı için alt rafı yahut dolabı olan bir tasarım arayın.

Renk miksi

Duvarlarınıza sihirli bir dokunuşla renkli modüller ekleyin. Desenli plakalar yahut güzel baskılar banyonuza şahane bir hava katacak.

Açık raflar

Uzun bir raf, neredeyse hiç yer kaplamaz. Bilhassa bir makyaj masası yahut ecza dolabının olmadığı durumlarda kusursuz depolama alanı sunar. En hoş eserlerinizi koyun, lakin makyaj gereçleri, oje ve parfümün nemden uzak durması gerektiğini unutmayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.