Mobilya Dekorasyon

Çalışma Odası Duvar Kağıtları

Çalışma Odası Duvar Kağıtları

Ev dekorasyonunda odalara duvar kağıtları seçimi oldukça önemlidir. Bu hususta evinizin genel dekorasyonu ve duvar kağıdı ile kaplayacağınız odaların mobilyalarına uyumlu duvar kağıdı seçmediğiniz takdirde oldukça gülünç görüntüler ortaya çıkabilmektedir.

Odalara duvar kağıdı

Odalara duvar kağıdı

Çalışma Odası İçin Duvar Kağıdı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Duvar kağıdı retro, vintage ya da modern olacaksa; öncelikle ev dekorasyonunuzun tarzını ve genel görünümünü belirleyin. Döşeme, mobilya ve aksesuarlarınıza göre duvar kağıdı belirlemeniz hem seçiminizi kolaylaştıracak hem de uygun bir duvar kağıdı seçimi yapmanızı sağlayacaktır.
  • Seçeceğiniz duvar kağıdının silinebilmesine ya da boyanabilmesine dikkat edin.
  • Çalışma odanızın gün içerisinde güneş alma oranına, aydınlatmasına ve tavanının yüksekliğine göre desen ve rengini belirleyin.
  • Çalışma odasının duvar uzunluğuna göre desen seçin. Loş ve küçük bir odaya koyu renkli ve büyükçe desenli bir duvar kağıdı seçimi odayı daha karanlık ve daha küçül gösterecektir.

Odalara duvar kağıdı seçiminde belirtilen bu noktaları dikkate alarak duvar kağıdı seçerken göz önünde bulundurulması gereken ön bilgileri edinmenizin ardından çalışma odanız için duvar kağıdı modelleri önerileri aşağıda belirtilmiştir.

Renkli ev duvar kağıdı

Renkli ev duvar kağıdı

Duvar Kağıdı Önerileri

En ucuz duvar kağıdı modelleri arasında öne çıkan tasarımları derleyerek aşağıda belirttik. Ancak yukarıda belirtilen maddeleri dikkate alarak bu modelleri incelemenizi tavsiye etmekteyiz.

Ahşap Desenli Duvar Kağıtları

Sakin, abartısız ve rahat bir çalışma odası için koyu renkte ahşap desenli duvar kağıtları sizin için uygun olacaktır. Özellikle evinizin genel tasarımı country tarzda ise bu tarz bir duvar kağıdı çok uygundur. Odanızdaki boş alanları da https://www.ews.com.tr/ews-kristal-gold-dekoratif-esya adresinde bulunan aksesuarlarlar süsleyebilirsiniz.

EWs kristal gold dekoratif eşya

EWs kristal gold dekoratif eşya

Renkli Duvar Kağıtları

Renkli ev duvar kağıdı seçimi çalışma odanızda canlı bir hava yaratmanızda yeterli olacaktır. Hazır tasarım ya da boyanabilen duvar kağıdı seçimi yaparak odanızda istediğiniz tarzı yakalayabilirsiniz.

Çizgili Desenli Duvar Kağıtları

Çizgili desen duvar kağıtları sadeliği ve sıradanlığı sevenler için birebirdir. Ayrıca en ucuz duvar kağıtları arasında yer almakta ve isteğe göre renk seçimi yapılabilmektedir. Sevdiğinin renkte duvar kağıdı hoş bir görüntü sağlayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.