Çalışma Odası İkea

Çalışma Odası İkea
29 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 139 kez okundu.

Çalışanların, öğrencilerin ve aslında bir sürü kişinin zamanının çoğunu geçirdiği çalışma odası İkea ile artık daha güzel. Sizler de çalışma odanızı istediğiniz renkte ve dizaynda aksesuarlar, mobilyalar ve çeşitli ürünlerle taçlandırabilirsiniz.

Rahatlık ve Düzen Çalışma Odanızda

Çalışma odalarında geçirilen zamanlar genellikle yorucu zamanlardır. Bu yüzden çalışma odanızda bulunan eşyaların her zaman konforlu olmasını tercih edersiniz. Oturduğunuz sandalyelerin, çalıştığınız masaların her zaman rahat olmasını tercih edersiniz. İşte bu yüzden çalışma odası İkea ile artık daha rahat. Çünkü İkea’nın ürettiği ürünler rahatlığı oldukça ön plana alıyor. Bir diğer özellik ise ürünlerinin genellikle toparlayıcı ürünler olmasıdır. Bu sayede, çalışma odasındaki dağınıklık oldukça minimuma iniyor.

 Düzenleyici Aksesuarlar

Bahsedildiği üzere çalışma odaları genellikle dağınık yerler olmuşlardır. Çoğu kişi ise bu dağınıklıktan kurtulup çalışma odasını daha düzenli ve disiplinli bir yer haline dönüştürmek ister. Artık çoğu çalışma odası İkea ile rahatça düzenlenebilir hale geldi. Gerek panoları ile gerek kapaklı kutuları ile gerekse dosyalıkları ile hem şık hem de düzenli bir çalışma alanına sahip olmanız oldukça kolay.  Panolarınız ile göz önünde bulunmasını istediğiniz notları düzenleyebilir dosyalıklarınız ile birbirinden karışık dosyaları tek bir alanda birleştirebilir ve kapaklı kutularınız ile küçük parçalı eşyalarınızı tek bir alanda toplayabilirsiniz.

Yenilenen Duvarlar

Kitaplarınızı, defterlerinizi, dergilerinizi… Hepsini bir arada toplamak ve şık göstermek istiyorsanız; İkea duvar rafları ile bu mümkün. Duvar rafları özellikle çalışma odasında kitaplık için fazladan alanı olmayan kişiler için kurtarıcı durumda. Duvara asılan raflar sayesinde duvarlarınız sanki yenilenmiş gibi olacaklar.

Konforlu Sandalyeler

İkea çalışma masası sandalyesi konusunda sizlere hem rahatlığı hem de şıklığı bir arada sunuyor. Birden fazla renk çeşidi sayesinde odanızın rengine en uygun olanı bulmanız ise oldukça kolay. Dönen sandalyeleri arasında kolçaklı dönen sandalyeler bulmanız ise mümkün.

Vazgeçilmez Kitaplıklar

Çalışma odasında eğer duvar rafı kullanmayan biriyseniz kitaplıklar vazgeçilmezleriniz olacaktır. Çalışma odanıza uygun renk seçenekleri ve birbirinden başarılı tasarımları ile İkea kitaplık konusunda size geniş bir yelpaze sunuyor. Gerek köşe kısma yerleştirilebilen kitaplıklar gerekse ince ama uzun kitaplık seçenekleri ile sizleri bekliyor.

Foto Galeri

 


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git