Çetmen Genç Odası Takımları

Çetmen Genç Odası Takımları
29 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 150 kez okundu.

Çetmen genç odası ürünleri, modern tarzları ve kullanışlı tasarımları ile dikkat çekmekte. Firma, bütçelere uygun satış fiyatları ve taksit kampanyaları ile ailelerin de beğenisini kazanmakta. Geniş tasarımcı kadrosunun yarattığı birbirinden farklı tarzlara sahip ürünler arasından kendi bütçenize ve çocuğunuzun zevkine hitap edeni bulmanız zor olmayacak. Evinizin her köşesi için satın alıp keyifle kullanabileceğiniz Çetmen ürünlerine gençlerin de odalarında bir yer ayırın.

Giderek Büyüyen Bir Marka

Çetmen, İzmir’de kurulmuş bir firma. 1962 yılından beri hız kesmeden ve çizgisini bozmadan üretim yapıyor. Bu sebeple bugün Türkiye’nin konsept mobilya mağazalarının liderleriyle yarışıyor. 1999 yılında ikinci mağazasını açmış bulunan firmanın bugün 10 şehirde mağazası bulunmakta. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, firmanın online satış avantajıyla bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Modern ve Kullanışlı Tasarımlar

Zamanın gerisinde kalmış hiçbir firma büyümeye devam edemez. Çetmen de bu gerçeğin bilincinde olarak, dinamik tasarımcı kadrosuyla her zevke uygun modern tasarımlar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Özellikle Çetmen genç odası takımları, hedef kitlesinin dilinden gayet iyi anlıyor. Firmanın hızla büyümesi ve ürünlerinin hızlı satılması da bunun en büyük kanıtı.

Evinizin Prenses ve Prenslerine Kendilerini Özel Hissettirin

Çetmen genç odası tasarımları, sizlere alışılmışın dışında seçenekler de sunuyor. Size ve çocuğunuza sunduğu seçenekler arasından tercih yapmakta zorlanabilirsiniz. Yıllarca kullanabileceğiniz modern çizgilerin konforla birleşmesi sonucunda hem siz hem de çocuğunuz için kalıcı çözümler bulabilmeniz mümkün.

Renkli Dünyası Olan Kızlar İçin

Pembenin tonlarıyla tanışmaya hazır mısınız? Çetmen Efla genç odası, enerjik yapısı olan genç kızlar için tasarlandı. Ahşap detaylarıyla canlı renk tonlarının birleştirildiği bu takımdaki sadelik, ürünü yıllarca kullanmanızı sağlıyor. Pembe rengin beyazla birleştirilmesiyle tasarıma zarafet de katılmış. Eğer alanınız geniş değilse bu takım sizler için ideal bir seçenek. Hem açık hem de kapalı raf sistemlerinin bir arada kullanılmış olması ise dağınık gençlerin rahatça kullanabilmeleri için düşünülmüş bir detay.

Zarif Kızlarınız Masal Diyarında Uyusun

Çetmen Ariena genç odası, her detayında incelik barındıran bir takım. Beyaz rengin ağırlıklı olarak kullanıldığı, tozpembeyle detayların taçlandırıldığı bu takımın en dikkat çekici ürünü tabii ki yatağı. Özel cibinlikli tasarımıyla her yaştan genç kızın içinde adeta kendine ait bir dünyaya girmiş gibi hissedeceği kesin. Çalışma masasından dolaplara kadar her bir ürünün tasarımında kraliyet ailelerine yakışır detaylar bulunmakta.

Erkeklerin Enerjileri Odalarına Yansıyor

Çetmen genç odası erkek takımları ise, tasarımlarında çocuklarınızın enerjik yapılarını dışa vuracak detaylar barındırıyor. Norte genç odası takımı, sporu seven gençlerin karakterlerini yansıtmaları için ideal bir tercih. Mavinin ahşap ve beyaz rengiyle uyumu, tasarımın yıllarca kullanabileceğiniz kaliteye sahip olmasını sağlıyor. Greengy genç odası takımı ise,  krem rengi ve zeytin yeşili detaylarla beraber hem klasik hem de spor tarzı birleştiriyor.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git