Çetmen Mobilya Yemek Odası

Çetmen Mobilya Yemek Odası
3 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 144 kez okundu.

Çetmen Mobilya yemek odası takımları, Türkiye’de alanında hızla ilerlemekte olan bu başarılı firmanın en sevilen ürünlerindendir. Modern, estetik ve kullanışlı tasarımları ile pek çok kişinin beğenisini kazanan firmanın bütçeye uygun fiyatları ve ödeme planları da oldukça dikkat çekmekte. Siz de bu firmanın ürünleriyle ilgileniyorsanız ve yeni bir yemek odası takımı almayı düşünüyorsanız, Çetmen’in en başarılı yemek odası takımlarıyla ilgili bu yazıyı mutlaka okumalısınız.

Geniş Alanlar İçin İdeal Takım, Marlon

Çetmen Mobilya yemek odası takımları arasında en dikkat çekici ürünlerden olan Marlon, geniş alanlarda göz doldurucu bir tasarıma sahip. Ergonomik tasarımıyla saatlerce rahatsızlık hissetmeden yemek yiyebilir, muhabbet edebilirsiniz. Ahşabın krem rengiyle tamamlandığı bu tasarım hem modern hem de eskimeyecek bir tarza sahip.

Ortama Hareket Katmak İsteyenlere Özel, Tres Yemek Odası

Çetmen Tres yemek odası ise alışılmışın dışında çizgileriyle dikkatleri çekiyor. Tasarımda kullanılan üçgen detaylar hareketli dekorasyonları sevenler için ideal. Üç renkli tasarıma sahip bu yemek odası takımının geometrik desenleri ile içinde yaşadığımız çağın modernliğine ayak uydurduğunu görebilirsiniz.

Sadeliğe Değer Verenler İçin Milo Takımı

Çetmen Milo yemek odası takımı da açık ahşabın krem rengiyle olan ahengine sahip. Bu takımın küçük alanlarda oldukça kullanışlı olduğunu görebilirsiniz. Milo yemek odası takımı, minimal tasarımı ile keyifli aile yemeklerinin vazgeçilmezi olmaya aday.

Ahşaba Modern Dokunuşlar Yapan Loan Yemek Odası

Çetmen Loan yemek odası takımı ise hem modern hem de egzotik ağırlığı olan bir tasarıma sahip. Ahşabın yoğunluklu olarak kullanıldığı bu tasarımda büfe üzerindeki aynaya eklenmiş olan geometrik dokunuşlar ve sandalyelerde kullanılan kıvrımlı tasarımlar keyifli bir görüntü ortaya koyuyor. Tasarımda rahatlığa da önem verildiği gözden kaçmamakta. Dar alanlara da geniş alanlara da rahatlıkla uyum sağlayacak bir tasarım arıyorsanız bu takım tam size göre.

Zıtlıkların Birleştirildiği Tasarım Evolya

Koyu doğal ahşapla krem renginin kullanıldığı Çetmen Evolya yemek odası, hem dairesel hem de keskin köşeli detaylarıyla oldukça hareketli bir tasarıma sahip. Rahatlığın ön planda tutulduğu bu yemek odası takımı dekorasyonda cesur adımlar atmayı sevenlerin hoşuna gidecek gibi.

Zarifliğin Yeni Adı Sacramento

Çetmen Mobilya yemek odası takımları arasından tasarımda mükemmel uyumu yakalamış bir diğer takım da Sacramento. Bej renginin ağırlıklı olduğu bu tasarım, özellikle loş ışık altında oldukça çekici bir görünüme sahip. Romantizmi ve zarifliği bir arada arayanların oldukça ilgisini çekiyor.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git