Chester Koltuk Takımı İstikbal

Chester Koltuk Takımı İstikbal
3 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 152 kez okundu.

İstikbal Mobilya, ülkemizin en çok tercih edilen mobilya markası olması yönünden dikkat çekmeye devam ediyor. Her yönden ekonomik chester koltuk takımı istikbal markasının şıklığıyla ve hesaplı fiyatıyla sizlerle buluşturulması yönüyle tercih edilmektedir. Chester, İngiliz vintage dekorasyonunun modern yaşam alanlarına yeniden uyarlanarak 21. yüzyılda eşsiz tasarımlardan oluşan ev dekorasyon tipini yansıtır.

Chester Koltuk Takımının Üyeleri

Chester koltuk takımı iki adet üçlü koltuk takımı ve tekli berjer koltuktan oluşmaktadır. Yatak olabilme özelliği sayesinde chester köşe koltuk takımı istikbal markasının farkıyla satışı gerçekleştirilen en sıra dışı ürünlerden biri olmaya devam etmektedir. Bunun yanı sıra İstikbal’in en geniş üretim tesislerinde tamamen yerli üretim süreçlerinden geçirilerek tasarlanmış olması da farkını yansıtır.

Vintage Şıklığı Evinize Gelsin

İngiliz dekorasyonundan ilham alınarak yeniden yorumlanan Chester, vintage şıklığını evine taşımak isteyenlerin tercihi olmayı sürdürmektedir. Bordo ve mor, krem ve beyaz, yeşil ve mavi renk tonlarıyla evinizi cezbetmek istiyorsanız en yeni tasarımlarla İstikbal’in seçkin tasarımcılarından oluşan tüm bu ürünler sizlerle buluşturulacaktır. Bütün bu özellikler de dikkate alınacak olunduğu zaman her açıdan tamamen sıra dışı olmaya devam eden yanlarının bulunduğunu kesinlikle dikkate almak gerekmektedir.

Ekonomik Fiyat Avantajı

Chester koltuk takımının her açıdan ekonomik fiyat avantajıyla da sizlerle buluşturulmaya devam edilen modelleri yansıttığını kesinlikle söylememiz gerekmektedir. Böylelikle her açıdan kaliteden bir an dahi taviz vermeyen eşsiz yaklaşımlarla ekonomik fiyat avantajını korumaya devam ederek İstikbal Mobilya’nın net indirim fırsatlarıyla sizlerle buluşturulmaktadır.

Üst Düzey Konfor ve Rahatlık

Elbette İngiliz dekorasyonundan esinlenerek geliştirilmiş chester koltuk takımı fiyatı yanında üst düzey konfor ve rahatlığından da bahsetmek gerekmektedir. Örme soft kumaşlardan imal edilerek birinci sınıf işçilikle üretilmiştir. Bununla beraber dekoratif yüksek tutulmuş ayakları temizlik işlemini çok daha kolaylaştırmaya devam etmesi yönünden her anlamda sıra dışı olmaya devam eden yaklaşımları oluşturur. Bütünüyle ortada duran bu özellikler esas alınacak olunursa her anlamda kaliteden ödün vermeyen eşsiz özelliklerle karşımızdaki yerini korumaya devam ettiğini her açıdan belirtmemiz gerekmektedir.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git