Çilek Bebek Odası Takımları

Çilek Bebek Odası Takımları
3 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 153 kez okundu.

Çilek bebek odası takımları, yıllardır ailelerin güvenerek aldıkları ve beğenerek kullandıkları ürünler arasında. Alanında lider firma olan Çilek, ebeveyn olmaya hazırlanan ya da yeniden bebek bekleyen ailelerin her zaman yanında olmayı başarıyor. Bu yazımızda markanın ürünlerini tasarım ve kullanışlılık açısından sizler için karşılaştırdık.

Baby Cotton

Çilek bebek odası takımları arasında sadeliği ile öne çıkan Baby Cotton,  düz ve açık renkli bir takım. Dolabın içerisindeki çekmeceli ve raflı bölmeler her tür ve boydan eşyanın rhatça yerleştirilmesi için tasarlanmış. Beşik altındaki büyük çekmece ister oyuncak deposu olarak kullanılabilir ister ekstra yatak olarak.

Romantic Baby ve Romantica Baby

Çilek’in çok beğenilen diğer iki bebek odası takımı da Romantic Baby ve Romantica Baby. Bu takımlar da tek renk bir tasarıma sahip olup Baby Cotton tasarımının aksine daha sert detaylara sahipler. Ailelerin her türlü ihtiyacı düşünülerek tasarlanan takımınların üzerinde bulunan ince detaylar göze batmayacak şekilde tasarımla bütünleşmiş.

Mocha Baby

Çilek bebek odası takımları arasında diğerlerinden açık ara farklı olan Mocha Baby takımı ise ahşap rengiyle göz kamaştırıyor. Firma sadelik anlayışını bu takımda da bozmamış. Tasarımda gereksiz hiçbir şeyin kullanılmadığı bu takım rengiyle kendini ön plana çıkartıyor. 3 kapaklı dolabın raflı bölmelere ayrılmış olması kullanışlılığı arttırırken çekmece ihtiyacı komidinle karşılanıyor.

Selena Baby

Bir diğer popüler Çilek mobilya bebek odası takımı da Selena Baby. Yine tek renk ve ince detaylara sahip olan bu takımın hem modern hem de zarif çizgiler taşıdığını görebilirsiniz. Takım içerisinde farklı ihtiyaçları karşılayacak ürün ve aparatlar bulunmakta. Örneğin beşik altındaki çekmeceyi ister bölmeli kullanarak eşya saklayabilir ya da yatak koyarak ek bir uyku alanı yapabilirsiniz. Beşiğin yanında çekmeceli bölümün olmayışı ise biraz zorluk çıkarabilir.

Natura Baby

En iyi bebek odası markaları arasında lider konumda olan Çilek, bu liderliğinin nişanesini Natura Baby takımı ile taçlandırıyor. Beyaz ve ahşabın muhteşem uyumunun tasarıma dökülmüş hali olan Natura bebek odasında her şey ihtiyacınıza göre düşünülmüş. Beşikten dolaba kadar, komidinden çekmecelere kadar aradığınız eşyalara kolayca ulaşabileceğiniz bir sistem yaratılmış.

Baby Girl ve Baby Boy

Çilek’in en renkli ve en hareketli bebek odası takımları ise Baby Girl ve Baby Boy. Evinizin prensesleri için pudra pembesi ve prensleri için bebek mavisi renklerinin ağırlıklı olduğu bu takımlarda ahşap detaylar da yerini almış. Eğlenceli tasarıma sahip olan bu bebek odası takımlarının kullanışlılıkta da sizi pişman etmeyecekleri kesin.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git