Çilek Ranza Modelleri

Çilek Ranza Modelleri
15 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 38 kez okundu.

Çilek ranza modelleri, her geçen gün büyüyen, dünya çapında satış yapan Çilek firmasının en çok satılan ürünlerinin başında gelmektedir. Çilek, bebek, çocuk ve genç mobilya ve aksesuar üretiminde yakaladığı başarıyı kalitesine ve kullanışlılığına borçludur. Üretim standartlarından taviz vermeden rakipsiz bir firma olma yolunda ilerlemesini tüketici desteklerine borçludur.

Kardeşler İçin İdeal

Çilek ranza modelleri, çocukları için kısıtlı alanları olan ailelerin en çok tercih ettikleri ürünlerdir. Yaşları birbirine yakın olan kardeşlerin severek kullandıkları bu ürünler, katlı yatak sistemine sahip olmaları nedeniyle yerden de tasarruf sağlamaktadır. Çocuklarınıza kendilerine ait bir dünya yaratmalarında eğlenceli ve kullanışlı çözümler sunmanızı sağlamaktadır.

Gençlerin Dilinden Anlayan Marka

Çilek, kullanışlılığı ile ailelerin, tasarımları ile de çocukların beğenisini kazanmakta. Her çocuğun zevkine uygun tasarımlarıyla bırakın çocuklarınız kendi tarzlarını göstersin. Sade ve modern tasarım çizgisinden çıkmayan markanın ürünleri her zaman modern kalmayı ve uzun yıllar kullanılmayı da vaat ediyor.

Minik Prenseslere Keyifli Uykular

Çilek Prenses ranza, piyasaya çıktığı ilk günden beri evinizdeki prenseslerin beğenisini kazanıyor. 90×200 cm ölçülerinde olan ranzanın pembe ağırlıklı tasarımı ve markanın maskotu olmuş karakteriyle, küçük kızlarınızın uyku vakitlerinde severek yataklarına gitmelerini sağlıyor. Merdiven tasarımının kaymayı önleyen yapısı ile çocukların güvenliklerinden de endişe etmenize gerek kalmıyor.

Sade Ama Etkili

Firmanın büyük beğeni toplayan bir diğer ürün de Çilek Flora ranza. Krem rengi ağırlıklı bu üründe mavi çiçek detayları ile hem kız çocukları için oluşturulmuş renk kalıplarının dışına çıkılıyor hem de modern görünümünle odaların şıklığını tamamlıyor. Diğer modeller gibi ayrılabilen bu ranza her yaşta kullanılabilecek uygunluktadır.

Modern Tasarımıyla Göz Kamaştırıyor

Markanın hem gençler hem de aileler tarafından en beğenilen ürünlerinden biri de Çilek Royal ranza. Genç erkeklerin beğenerek kullandıkları bir ürün olmasının yanı sıra genç kızların da beğenisini kazanmaktadır. Üzerindeki atçılık detayları sayesinde gençlerin ilgisini çekmekte ve renk tercihiyle ebeveynlerin beğenisini kazanmaktadır.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git