Çilek Royal Serisi

Çilek Royal Serisi
19 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 174 kez okundu.

Çilek Royal serisi, son zamanların en popüler genç odası takımlarından biri. Tasarımında çiftlik detayları bulunan bu seri, özgürlüğüne düşkün gençlerin beğenilerine sunuldu ve pek çoğundan olumlu yorum aldı. Çilek; bebek, çocuk ve genç odası takımları üretiminde dünya markası olma yolunda giden önemli Türk firmalarından biridir. Kullanışlı ve uzun yıllar dayanıklı olmasıyla bilinen bu firma, anlaşılan hem ailelerin hem de gençlerin beğenisini kazanıyor.

Tasarımıyla Konuşturan Seri

Serinin basit ama etkili tasarımı, ince işlenmiş detayları ile hemen her zevke hitap etmesi amaçlanmıştır. Soft renklerin kullanılmış olması ve atçılığa gönderme yapan detayları sayesinde de gençlere hitap etmekle beraber daha sonra istenildiğinde ufak değişikliklerle uzun süre kullanılabilecek yapıdadırlar.

İhtiyacınıza ve Alanınıza Göre Farklı Seçenekler

Çilek Royal serisi içerisinde farklı ebat ve ihtiyaçlarda ürünler bulunmaktadır. Ürünlerin koyulacağı alana ve bütçeye göre tercih yapılmasını mümkün kılan bu sistem sayesinde her ihtiyaca cevap verilmesi sağlanmıştır. Alan büyüklüğüne göre dolap, kütüphane, çalışma masası, komodin gibi aynı konsepte ait farklı ebatlarda ürün tercihi yapmak sizin elinizde.

Sağlık İçin İyi Uyku

Çilek Royal serisi içinde birbirinden farklı ebatlarda yatak seçenekleri bulmak mümkün. Eni 90 cm, 100 cm ve 120 cm olarak değişen yatakların boyları da 190 ve 200 cm olmaktadır. Yerden tasarruf etmek isteyenlerin yoğunlukla tercih ettikleri Çilek Royal bazalı karyola ise 90×190 cm ölçülerinde üretilmektedir. Diğer yatak ölçülerine göre daha küçük olmakla beraber standart tek kişilik yatak ölçülerinin dışına çıkılmış değildir.

Her Kıyafete Yeriniz Olsun

Gençlerin kendilerine ait dolaplarında yeterli yerin olması da önemlidir. Hem kışlıkları hem de yazlıkları sığdırabileceği bir alana sahip olmak isteyenler, 2 farklı Çilek Royal dolap seçeneğinden kendilerine uygun olanı bulabilirler. Sürgülü veya 3 kapılı dolap seçeneklerinin her ikisinin de tasarımında kullanışlılık esas olmuştur. Özellikle sürgülü dolabın aydınlatmalı askısı ve iç rafları sayesinde sade olan görünümü içerisinde pek çok sürprizler barındırmaktadır.

Parlak Zihinler İçin Parlak Fikirler

Diğer ürünler gibi seri içerisinde farklı çalışma masası tercihleri de bulunmaktadır. 2 farklı Çilek Royal Çalışma masası seçeneğinin yanı sıra 2 farklı çalışma ünitesi de bulunmaktadır. Large çalışma ünitesi ise ekstra özellikleri ile dikkat çekmektedir. Ünitenin USB ve MP3 çalar aracılığıyla müzik çalma özelliği ve telefon şarj etme avantajı sayesinde çocuğunuzun tüm teknolojik ihtiyaçlarının ayrıntılarıyla karşılanması amaçlanmıştır.

Foto Galeri


Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git