Mobilya Dekorasyon

Çocuğunuzun Büyüyebileceği Bir Alan: Doğal ve Şık Genç Yatak Odaları 2021

Çocuğunuzun Büyüyebileceği Bir Alan: Doğal ve Şık Genç Yatak Odaları 2021

Çocuk odalarının kriterleri daha küçük odalara sığa bilmeleri ve küçük bir çocuk için uygun olmalıdır, depo alanı, uyku, oyun ve belki okul için gerekli olan parçalara da sahip olması gerekir. Birçok koleksiyon bu konuda parlak renkleri ve havalı temaları tercih ederler çünkü bu tarz şeyler 10 yaşın altındaki çocuklar için çekicidir. Lineas Taller’daki tasarımcılar, daha farklı olarak, bir çocuk için uygun olacak tasarımları kendi kafalarındaki mobilyalarla hayal etmişler. Bununla birlikte de Doğal ve Şık çocuk odaları koleksiyonu ortaya çıkmış ki bu da kalitesi ve “büyük” stiliyle çocuğunuzun yıllarca kullanabileceği bir tasarım oluyor. Bu koleksiyonun gereklilikleri oldukça kolay aksesuarlar ve çocuğunuzun zevkleri ve istekleri çocukluktan ergenliğe geçtiğinde de kolayca değiştirebilirsiniz.

Doğal ve Şık Genç Yatak Odaları-1

Lineas Taller’ın Doğal ve Şık Genç Yatak Odaları Koleksiyonunun ilk tercihi uzun, yarısı kumaşla kaplanmış bir yatak başlığı ve çok yönlü bir kanepe. Tahta ünitelerin bulunduğu yerdeki krem rengi bitişler yatakla ve koleksiyonun kalanıyla uyum sağlıyor ve herhangi bir yaştaki kız ya da erkek çocukları için her renge boyanabilecek oldukça temiz ve basit bir arka plan görevi üstleniyor. Öğrenciler için, küçük bir sekreter masası ya da büyük bir çalışma masası, sahip olunan alana göre tercih edilebilir. Ayrıca odanın büyüklüğüne göre yine büyük kapaklı dolaplar ya da küçük ve çekmeceli dolaplar tercih edilebilir.

Doğal ve Şık Genç Yatak Odaları-3

Doğal ve Şık Genç Yatak Odaları-4

Duvara monte edilen raflar oyuncakları ve kitapları odanın ortasında durmaktan alıkoyar. Muhtemelen bütün bu koleksiyonun içindeki en yaratıcı parçalar bölünebilir kitaplıklar, açık bir raf sistemini bir duvara dayayarak kullanabilir ya da bağımsız bir şekilde odayı daraltmadan, bölmek için kullanabilirsiniz. Neden çocuklarınıza yıllarca birlikte büyüyebilecekleri bir oda vermeyesiniz?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.