Mobilya Dekorasyon

Çocuk Odalarının Dağınıklığını Ortadan Kaldırmak İçin Çözüm Önerileri 2021

Çocuk Odalarının Dağınıklığını Ortadan Kaldırmak İçin Çözüm Önerileri 2021

Çocuklar tüm anne babaların en değerli varlıkları. Ancak zaman zaman yaptıkları şeylerle ebeveynlerini çıldırtabiliyorlar. Özellikle oyuncaklarını darmadağın bir şekilde ortada bırakmaları anne babaları deliye döndürebiliyor. Sizde çocuğunuzun bu dağınıklığından bıktıysanız ve oyuncakları toparlayabilmek için farklı çözümlere ihtiyaç duyuyorsanız mutlaka görsellerimizi incelemelisiniz. Görsellerden edindiğiniz fikirler ile çocuğunuzun odasına farklı bir hava katmanız mümkün olacaktır.

Oyuncak Dolabı

cocuk-odalarinin-daginikligini-ortadan-kaldirmak-icin-cozum-onerileri-1

Oyuncaklar için adeta bir hapishane görünümüne sahip olan bu dolap oyuncakların derli toplu bir arada durmasını sağlayabileceği gibi çocuğunuzun odasına sevimli bir hava da katacaktır.

Şık ve Kullanışlı

cocuk-odalarinin-daginikligini-ortadan-kaldirmak-icin-cozum-onerileri-2

Çocuğunuzun yatağının üstüne ya da odanın herhangi boş bir köşesine asabileceğiniz böyle bir tül ile oyuncakları bir arada tutabilirsiniz.

Oyuncak Toparlayıcı

cocuk-odalarinin-daginikligini-ortadan-kaldirmak-icin-cozum-onerileri-3

Küçük oyuncakları toparlamak için harika bir çözüm sunan bu oyuncak toparlayıcıyı yerden kazanmak için çocuğunuzun odasının kapısına asabilirsiniz.

Lego Toparlayıcı

cocuk-odalarinin-daginikligini-ortadan-kaldirmak-icin-cozum-onerileri-4

Legolar çocukların vazgeçemedikleri oyuncaklar arasında ilk sıralarda yer alıyorlar. Ancak birçok parçası bulunan legoların ortalarda dolaşması anneleri deliye çeviriyor. Görselimizdeki gibi bir lego toparlayıcı kullanarak sizde bu sinir bozucu durumdan kurtulmayı başarabilirsiniz.

Oyuncak Toplayıcı

cocuk-odalarinin-daginikligini-ortadan-kaldirmak-icin-cozum-onerileri-5

Oldukça zekice bir oyuncak toplayıcı olan bu modeli kendiniz rahatlıkla yapabilirsiniz. Biten tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak hazırlayabileceğiniz bu oyuncak toplayıcı ile çocuğunuzun oyuncak arabaları için harika bir garaj yapmış olacaksınız.

Dekoratif Çekmeceler

cocuk-odalarinin-daginikligini-ortadan-kaldirmak-icin-cozum-onerileri-6

Küçük kızınızın odasını dekoratif çekmecelerle düzenlemeniz hem oyuncaklarının dağınıklığının ortadan kalkmasını sağlayacak, hem de ona eşyalarını koyabileceği bir alan sağlayacaktır.

Düzenleyici Sepetler

cocuk-odalarinin-daginikligini-ortadan-kaldirmak-icin-cozum-onerileri-7

Her türlü oyuncak ve ıvır zıvır eşyaları rahatlıkla toparlamanızı sağlayacak bu sepetleri çocuk odasında bulunan kanepenin ya da yatağın altına koyarak alandan tasarruf etmeniz mümkün.

Avize Görünümlü Toparlayıcı

cocuk-odalarinin-daginikligini-ortadan-kaldirmak-icin-cozum-onerileri-8

Oldukça orijinal bir tasarım olan avize görünümlü toparlayıcı ile çocuğunuzun odasına farklı bir hava katabilirsiniz.

Ahşap Oyuncak Toparlayıcı

cocuk-odalarinin-daginikligini-ortadan-kaldirmak-icin-cozum-onerileri-9

Yine hapishane görünümüne sahip olan bu oyuncak toparlayıcı ile çocuğunuzun oyuncaklarını bir arada tutmak hiçte zor olmayacak.

Duvar Rafları

cocuk-odalarinin-daginikligini-ortadan-kaldirmak-icin-cozum-onerileri-10

Alandan tasarruf etmenin en kolay yollarından olan duvar rafları sayesinde oyuncakları hem düzenli bir şekilde tutabilir hem de şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.