Mobilya Dekorasyon

Çocuklarınız için Yapabileceğiniz Oyun Masaları 2021

Çocuklarınız için Yapabileceğiniz Oyun Masaları 2021

Çocuklarınız için orijinal mi orijinal, severek zaman geçirdikleri çok amaçlı oyun masalarını kendiniz yapabilirsiniz.. Nasıl mı? Gelin hep birlikte nasıl yapıldığına göz gezdirelim.

1. Kum ve plaj yanyana…

cocuklariniz-icin-yapabileceginiz-oyun-masalari

Çocuklarınız bahçenizde oturduğu yerden kum ve plajda oynar gibi oynasınlar isterseniz kendin yap masalarını tasarlayarak bir tarafını havuz biçiminde diğer tarafında kumdan plaj şekline sokarak şahane bir eğlence alanı oluşturabilirsiniz. Tasarladığınız masaların tam ortalarına su ve kum yerleştirerek oyun hazır bir hale getirebilirsiniz.

2. Kum masası…

cocuklariniz-icin-yapabileceginiz-oyun-masalari-1

Toprak ve kum ile oynamak çocukların var olan negatif enerjisini alarak daha sakin ve eğlenceli zaman geçirmelerine neden olmaktadır. Çocuklar, kum ile oynadıkları anlarda üzerlerinde bulunan elektriği deşarj etme imkânı sağlamaktadır. Hem eğlence hem de sağlık için oldukça yararlı olan kum masalar sizlerin de bahçesinde bulunmalıdır. Masaları istediğiniz biçimde tasarladıktan sonra çocuklarınızın beğendiği renklere boyayarak daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

3. Kendin yap masa nasıl yapılır?

cocuklariniz-icin-yapabileceginiz-oyun-masalari-2

Kendin yap masalar için sizlerde tahta paletlerden yaralanabilirsiniz. Oturmak için özel yerler birde ortada oyun oynamak için bir masa düzeneği oluşturularak kolayca eğlenceli bir oyun masası haline gelebilmektedir. Sizlerde elinizdeki malzemeleri kullanarak ya da profesyonel ellerden yardım alarak istediğiniz kendin yap masa modelini ortaya çıkartabilir ve bahçenizin en özle yerinde bulundurabilirsiniz.

4.Oyun zemini…

cocuklariniz-icin-yapabileceginiz-oyun-masalari-3

Tahta bir zemin oluşturarak çocuklarına çok özel ve gayet eğlenceli bir oyun alanı oluşturabilirsiniz. Dilerseniz içerisini havuz şeklinde boş bırakıp kenarlarına konumlandıracağınız oturaklar ile şahane bir kum havuzunu kolayca elde edebilirsiniz. Bu sayede çocuklar dilediğinde kum havuzuna girerek eğlenebilir dilediği anlarda oturak kısmında oturabilir. Bu sayede çok daha kullanışlı ve eğlenceli bir hal alabilir.

4.Çok amaçlı kum masaları…

cocuklariniz-icin-yapabileceginiz-oyun-masalari-4

Çocuklarınız için hazırlamış olduğunuz oyun masalarını çok farklı amaçlarla da kullanabilirsiniz. Üzerinde kullanacağınız tahta kapaklar ile yeri geldiğinde enfes yemekler yudumladığınız renkli bir masaya da dönüştürebilirsiniz. Sizlerde özel ebatlardan oluşan bu kullanışlı masaları kendiniz kolayca yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken gerekli malzemeleri bir araya getirmek ve verilen ölçülerden oluşan kendin yap kullanışlı masaları ortaya çıkarmanız olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.