Mobilya Dekorasyon

Command Kancalarını Ev İçerisinde Kullanmanın 20 Zekice Yolu 2021

Command Kancalarını Ev İçerisinde Kullanmanın 20 Zekice Yolu 2021

Command kancaları asma işlemleri için duvara zarar vermeden kullanabileceğiniz alternatif bir çözümdür fakat biz bunları aşağıdaki şekilde kullanıyoruz:

  • Resimleri asarken
  • Dekorasyonlarda
  • Dize ışıklarında

Ancak fark etmediğimiz kullanım alanları da vardır. Bunlar istediğiniz yerde belli bir ağırlığı taşımak için kullanılabilir, seçenekler ise sonsuzdur.

İşte size burada 16 zekice kullanım yollarını göstereceğiz.

1- Sarma halatlar göze oldukça kötü gözükürler, fakat bu kancaları kullanarak onları mobilya arkalarında kullanabilir ve göze batmalarını önleyebilirsiniz.

blank

2- Bu kancaları çöp kutularında kullanabilir ve böylece poşetlerin kaymasını ve çıkmasını önleyebilirsiniz.

blank

3- Bir kap içerisindeki diş fırçaları oldukça hijyenik olmadan saklanabiliyor fakat bu kancaları kullanarak onları birbirinden ayırabilir ve duvarınıza monte edebilirsiniz.

blank

4- Bu kancaları kullanarak gözlüklerinizi ortadan kaldırabilir ve duvarınıza asabilirsiniz. Daha da düzenli gözükeceklerdir.

blank

5- Duvarlara bu kancaları yapıştırabilir ve bunlara telefonunuzu ve ya tabletinizi sabitleyebilir ve rahatça istediğiniz videoları izleyebilirsiniz.

blank

6- Tencere kapakları genelde dolap içerisinde size en çok problem yaratan öğelerdendir. Bu kancaları dolap kapağına yapıştırarak onları daha düzenli olarak kullanabilirsiniz.

blank

7- Kemerler dolaplarınızda size problem çıkarabilirler ama bu kancalar sayesinde onları evinizde istediğiniz yere koyabilirsiniz.

blank

8- Modem gibi aletler masanızın üzerinde gereksiz yer kaplarlar. Kancaları kullanarak onları duvara sabitleyebilir ve masanızın üzerini boşa çıkarabilirsiniz.

blank

9- Genelde evlerimizde kulaklıklarımızı koyacak yer bulamayız. Bu yüzden bu kancalar sayesinde kulaklıklarınızı daha düzenli tutabilirsiniz.

blank

10- Bu kancaları telefonunuzu şark ederken onun üstüne koyabilir ve köşede bir yerde daha az yer kaplamasını sağlayabilirsiniz.

blank

11- Anahtarınızı unutmadığınıza emin olun. Bu kancalar sayesinde anahtarlarınızı kapının hemen yanına asabilir ve evden çıkarken anahtarı yanınıza almayı unutmazsınız.

blank

12- Kim demiş ayakkabı rafları zeminde olmalıdır? Biraz yer açarak topuklu ayakkabılarınızı istediğiniz yere koyabilirsiniz.

blank

13- Bulaşık eldivenleri genelde dolaplar içerisinde katlanmış olarak saklanırlar. Ama bu kancalar sayesinde hem daha düzenli olacak hem de görünüm açısından.

blank

14- Tartım kaplarınızı bundan sonra kutulara sabitleyerek bundan sonra istediğiniz gibi kolayca ölçerek koyabileceksiniz.

blank

15- Tel raflar gerçekten evlerinizde size çok kolaylık sağlar fakat bunları kancalar yardımı ile sabitleyerek daha güzel bir görüntü elde edebilirsiniz.

blank

16- Çekiç ve çivileri bir kenara atın. Özellikle tatil günlerinde kapıya asacağınız süsler için bu kancaları daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

blank

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.