Mobilya Dekorasyon

Dekorasyonu Kendin Yap

05.10.2019
65
Dekorasyonu Kendin Yap

Evinizin dekorasyonunu yenilemek için çok büyük paralar harcamanız gerekmiyor. Kendinize ait stil ve zevkleri yansıtmanın en güzel yolu biraz yaratıcılık ve el emeği! El emeği ev dekorasyonu özellikle son yıllarda çok moda. Kendimizin yapabileceği ev dekorasyonu ürünleri hem yaratıcılığımızı kullanmamızı sağlıyor hem de evlerimize daha kişisel bir hava katıyor. Ev dekorasyonu yaparken kullanabileceğiniz pratik ve yaratıcı kendin yap (DIY) projeleri ile karşınızdayız. İşte sizler için derlediğimiz evde yapılabilecek dekorasyon önerileri: Gelin başlayalım!

Evde yapılabilecek dekorasyon önerileri

Evde yapılabilecek dekorasyon önerileri

1.Renkli İpliklerden Ponpon Kilim

Evinizde işe yaramayan ya da az kaldığı için kullanamadığınız artık iplerden yapabileceğiniz en kullanışlı şey; kilim! Ponpon toplardan oluşan bu kilim için yapmanız gereken tek şey, ponponları hazırlayıp birbirlerine dikmek. Kiliminizi yaparken farklı renkleri bir araya getirmeniz ev dekorasyonunuza eğlenceli bir hava katacaktır.

2.Şapka Lamba

Kenarda kalmış, kullanmadığınız hasır şapkaları lamba yapabilirsiniz! Üstünü delerek lamba formuna getirebileceğiniz şapkaları arzu ederseniz ev dekorasyonunuza uygun olarak boyayabilirsiniz. Yapma çiçeklerle süsleyip yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz! El emeği ev dekorasyonu tamamen sizin stilinizi yansıtacağı için eşi benzeri olmayan ürünler ortaya çıkartmanızı sağlayacak.

Kendimizin yapabileceği ev dekorasyonu

Kendimizin yapabileceği ev dekorasyonu

3.Kişiselleştirilen Mumluklar

Ev dekorasyonunuzda mumluk kullanıyor ve seviyorsanız bu fikir tam size göre! Evinizde bulunan şık bir mumluğu kendi tarzınızla buluşturabilirsiniz. Özellikle https://www.ews.com.tr/cati-mumluk adresinden bulabileceğiniz ayaklı mumluklar bu proje için ideal olacaktır. Mumluk kısmına rengine uygun olarak beyaz veya siyah oje ile benekler, desenler yaparak havasına hava katın!

Çatı mumluk

Çatı mumluk

4.Betondan Şık Saksılar

Son dönemin ev dekorasyon modası haline gelen beton saksı ve mumluklar da yapımı kolay projelerden. Yapı malzemeleri satan yerlerden çok ucuza temin edebileceğiniz çimento karışımı ve seçtiğiniz bir kalıp ile harikalar yaratabilirsiniz. Son işlem olarak pürüzsüz bir yüzey için ürünü zımparalamanızı öneririz.

5.İplerden Dekoratif Tabaklar

Artık ipleri bir araya getirip toplayın ve kısaltarak gelişigüzel kesin. Sonrasında kalıp olarak kullanmak istediğiniz bir kaseyi alarak dış kısmını streç filmle kaplayın. Üzerine iplikleri döşeyerek çiçek tutkalı ile yapıştırın. Tutkal kuruyup sabitlendiğinde rengarenk harika bir dekoratif tabağınız olacak!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.