Mobilya Dekorasyon

Dekoratif Bahçe Ürünleri

11.08.2019
174
Dekoratif Bahçe Ürünleri

Bahçe için değişik fikirler arayanlar, bahçenizi daha doğal göstermek için, bahçedeki masa takımınızda bambu eşyalar kullanabilirsiniz. Hem kendinizi daha doğal hissedersiniz hem de daha sağlıklı eşyalar kullanmanın mutluluğunu yaşarsanız. Bambu eşyalar kullanmak siz kadar misafirlerinizin de dikkatini çekecektir. Çay servislerinizin yanında bambu kurabiyeliğinizden misafirlerinize kurabiye ikram etmek hoş bir görsel olmasını sağlayacaktır ve güzel anılara sebep olacaktır.

Değişik Bahçe Süslemeleri

Bahçenizi elbette ışıl ışıl gösterecek olan objeler mumlardır. Hem kokularıyla hem de renkleriyle göz alıcı ve huzur veren mumlar, size ve misafirlerinize güzellik katacaktır.. Mumların yanına size huzur verecek olan bitkileri de unutmayınız. Köşelere bahçenize uygun olacak şekilde bodur ağaçlardan da ekebilirsiniz. Hem doğaya katkı sağlarsınız hem de kendi ağacınızı büyütüp bakmanın mutluluğunu, huzurunu yaşarsınız.

Değişik Bahçe Süslemeleri

Değişik Bahçe Süslemeleri

Bahçe Dizayn Taşları

Büyük olan evlerde, evlerin girişlerini evin içi kadar güzel görünmesini sağlayan etken bahçe dizaynıdır. Bahçenizden içeri girdiğiniz andan itibaren evinizin kapısına kadar aydınlık taşlar seçmek koyu renk taşlara göre size huzur verecektir. Taşlarınızın arasını bitkilerle de süsleyerek bahçe girişinizi canlı tutabilirsiniz. Yerlerde köşelere konulmuş saksılar, belki ışıklandırmalar, birkaç resim gibi evinizin girişini canlı tutacak dekorasyon fikirlerini

Bahçenizde Değirmen Farkı

Bahçe masanızın üstünde değirmen bulundurma fikrini hiç düşündünüz mü? Doğallık açısından bahçeyle uyumlu bir obje. Bitki değirmeni olarak kullanacağınız değirmeni ve iki tane hoş kupa bardağınızı masanızın üstüne koyduğunuzda, özellikle sonbahar ve kışın masanızın vazgeçilmezi olacaktır.

Hem Bahçe Hem Kiler

Bahçenizin güneş almayan bir kısmını kiler olarak kullanmak size oldukça fayda sağlayacaktır. Yazdan kışlıklarınızı yapıp kavanoza koyabilir ve kış boyu organik yiyeceklerinizi tüketmenin huzurunu yaşayabilirsiniz. Kavanoz modellerini buradan inceleyip fikir sahibi olabilirsiniz. Sağlıklı yaşam için en iyisi.

Doğal Yaşam İçin Bahçe

Günümüzde şehir hayatının yoğun temposundan kendimizi doğaya atmakta fayda var. Bahçenizi dilediğiniz gibi süsleyerek hem güzel vakit geçirebilir, hem de misafirlerinizi bahçede ağırlayarak hoş sohbetler edebilirsiniz. Bahçenizde kullandığınız eşyalar da elbette bahçeniz kadar önemlidir. Eğer doğal yaşama önem veriyorsanız ve doğal yaşama öncelik tanıyorsanız, siz kadar eşyalarınızda doğal olmalıdır. Bahçenizde bambu eşyalar kullanmak kesinlikle doğallığınızı gösterir.

Doğal Yaşam İçin Bahçe

Doğal Yaşam İçin Bahçe

Bahçede Organik Yaşam

Dilerseniz bahçenizde kendi mahsullerinizi de yetiştirebilirsiniz böylece daha sağlıklı ve organik yaşam elde edersiniz. Özellikle kış için hazırlanan yiyeceklerinizi kendi kilerinize koyarak bekletebilirsiniz. Kendi yaptığınız salçayı yemek veya kendi yaptığınız reçeli yemek size kendinizi iyi hissettirecektir. Bu yaşam size hem huzur verecektir hem de sağlık katacaktır. Doğa içinde organik yaşam, meditasyon yapmış kadar size huzur sağlayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.