Doğtaş Yemek Odası Modelleri 2019

Doğtaş Yemek Odası Modelleri 2019
15 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 186 kez okundu.

Doğtaş yemek odaları evin bir odasını dizayn etmekten çok, bir yaşam alanı oluşturmak için hazırlanıyor. Bu nedenle daha doğal ayrıntılar tercih ediliyor. Artık yemek masalarının koltukları çok daha şık ve rahat. Saatlerce oturmak isteyeceğiniz ve ailenizle, sevdiklerinizle güzel anılar paylaşabileceğiniz yemek odaları artık bu mobilyalar ile ışıldıyor.

Retro Renklere Dönüş

Evin her odası için kullanılan mobilyalarda olduğu gibi Doğtaş yemek odaları da artık retro renklere göz kırpıyor. Ahşap ile koyu renklerin bir araya getirilmesi, belki de bu tarzın en güzel örneklerinden. Tabi konsollara da farklı bir soluk getirilmiş. Artık camlı, gösterişli ve parlak konsollar gidiyor, yerine daha soft ve eskitme modeller geliyor. Piante, Ravenna ve Mayer modeller bu tarzın en güzel örneklerinden.

Bu Renklere Bayılacaksınız

Vizonu en çok tekstilde görüyoruz. Ancak Doğtaş yemek odası modelleri de bu rengi son zamanlarda sık kullanıyor. Üstelik en güzel tonu ile en çok tercih edilen modelleri bir araya getiriyor. Tabi yalnızca vizon değil, kahve ve yeşilin de eşsiz tonları artık yemek odalarınızı süsleyecek.

Beyazın Vazgeçilmez Büyüsü

Her devrin vazgeçilmez mobilya rengi olan beyaz Doğtaş yemek odası modellerinde de karşımıza çıkıyor. Üstelik daha buğulu ve daha soft hali ile. Kreme çalar tonları sayesinde ferah ve yumuşak bir tarz yaratabilirsiniz. Üstelik beyaz ile ahşabın işlenmemiş halini muhakkak bir arada görmelisiniz.

Oval Kesimler İle Daha Şık Mobilyalar

Doğtaş yemek odaları artık keskin ayrıntılar yerine daha oval ve şık tasarımlar kullanmayı tercih ediyor. Siento, Montana ve Gold modeller de bunu fark etmek daha mümkün. Estetik anlayışı daha sakin modellerden geçenler için harika birer örnekler. Tabi konsolların çekmecelerinden, masaların ayaklarına kadar varan zarif ayrıntıları da atlamamak gerekiyor.

Oyma İşçiliğine de Yer Veriliyor

Doğtaş yemek odaları özellikle Casablanca gibi modellerinde oyma işçiliğine de yer veriyor. Özellikle konsollarda kullanılan bu estetik ayrıntılar yemek odalarının daha görkemli olmasını isteyenlere özel hazırlanıyor. Tabi deri koltuk severler de unutulmuyor. Yemek odası değil, bir yaşam alanı dizayn etmek için Doğtaş.

Foto Galeri

Etiketler:


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git