Mobilya Dekorasyon

Duvar Dekorasyonu Fikirleri

12.09.2019
187
Duvar Dekorasyonu Fikirleri

Evlerimizde küçük değişiklikler yapmak, yeni eşyalar almak, yeni fikirler üreterek rahat ve konfor amaçlı düzenlemeler yapmak artık hobilerimizden biri olmaya başladı. Koltuk, yatak, kitaplık, masa, sandalye dışında duvara asilan susler için peki ne gibi önerilere ihtiyacımız olabilir?

Öncelik olarak duvarlarımıza zarar vermemesine dikkat etmek gerekir. Kullanıma uygunluk ve fiyat aralığı diğer düşünmemiz gereken temel prensipler arasındadır. Duvarda sadelik arayanlar için daha küçük ve yer kaplamayan aksesuarlar tercih edilmelidir. Ya da daha geniş duvarlı evler için sıralı küçük tablolar veya tek olarak gösterişli bir manzara tablosu alternatif seçenek arayanlar için ideal olabilir.

Mutfak Düzeninde Küçük Dokunuşlar

Evdeki hayatımızın büyük bir bölümünde kendimizi mutfakta buluyoruz. Buradaki küçük ev aletlerinin detayları dışında mutfak kuralları panosu ile yemek yaptığımız, ailece yemek yediğimiz yeri küçük detaylarla renklendirebilirsiniz. Yeni evli çiftlerin özellikle tercih ettiği “Prens Getirir, Prenses Pişirir.” Mutfak Kuralları Panosu, günümüzde oldukça popüler olmaya başlamıştır.

Duvara Asılan Süsler

Duvara Asılan Süsler

Seramik Duvar Dekorları

Kişisel zevklerdeki farklılıklara rağmen seramik duvar dekorları modasını hiçbir zaman kaybetmiyor ve yenileniyor. Özellikle kuş figürlü aksesuarlar çocukluğumuzdaki evlerden kalma küçük mutlu anılar dışında artık kendi evlerimizde de yerlerini almaktadır. Yer kaplamaması ve işleme bakımında zengin içerikli seramik duvar dekorları, evlerimizdeki duvarlar için aklınızın bir köşesinde, düşünülmesi gereken dekoratif süsleme olarak kalmasını tavsiye ederiz. Görünüş ve fiyat bakımından duvar dekorasyon fikirleri, önerilecek seçenekler arasında yerini almalıdır.

Seramik Duvar Dekorları

Seramik Duvar Dekorları

Peki ya Kelebekler?

Duvara yapıştırılan kelebekler denildiğinde aklımıza gelen ilk düşünce “genç kız odası ya da yeni doğan çocukların odasındaki bir duvar süsü” olmaktadır. Fakat yenilikçi duvar aksesuarları fikri çerçevesinde sadece basit bir duvar süsü olmaktan çıkıp evimizdeki dizayn mantığını bir üst boyuta çıkartıyor.

Duvara Yapıştırılan Kelebekler

Duvara Yapıştırılan Kelebekler

Farklı renk seçenekleri bulunan, duvara yapıştırılan kelebek aksesuarlarında yatay şekilde bir sıra veya farklı motiflerdeki kelebek desenleri ile orijinal dışı bir duvar süsü tasarımı yapabilirsiniz. Özellikle yeni evlenen gelinler arasında popüler olan, duvara yapıştırılan kelebekler ile duvar süsleme oldukça tercih edilmeye başlamıştır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.