Mobilya Dekorasyon

Duvar dekorasyonu nasıl yapılır şık bir görünüm için…

24.06.2021
67

Evinizin dekorasyonuna önem verenlerdenseniz bu haberimiz tam size göre! Sadece seçtiğiniz mobilyalarla ya da aksesuarlarla değil, aynı …

Duvar dekorasyonu nasıl yapılır şık bir görünüm için…

Evinizin dekorasyonuna önem verenlerdenseniz bu haberimiz tam size göre! Sadece seçtiğiniz mobilyalarla ya da aksesuarlarla değil, aynı zamanda duvarlarda yapacağınız farklılıklarla da evinizin şık bir görünüm kazanabileceğini biliyor muydunuz? Peki duvar dekorasyonu nasıl yapılır? İşte evinizin duvarlarında şıklık yaratacak dekorasyon önerileri!

DUVARLARINIZI ÇERÇEVELERLE DONATIN 

Evinize sıcacık bir görünüm kazandırmanın yolunun aslında soğuk gibi görünen duvarları ısıtmaktan geçtiğini biliyor muydunuz? Bahsettiğimiz ısıtma tabiki de görsel anlamda ısıtma. Evinizin duvarlarında yaptığınız çeşitli oynamalarla evinize sıcacık bir görünüm kazandıracak ve tarzınızda bir fark yaratacaksınız. Bunun için duvarlarınızı büyüklü küçüklü çerçevelerle duvarlarınızı boydan boya donatabilirsiniz.

DOĞRU BİR DUVAR RENGİ TERCİH EDİN 

Evinizin hem sade olmasını hem de bir okadar şık görünmesini istiyorsanız ozaman duvar rengi seçimine özen göstermeniz gerekiyor. Seçtiğiniz duvar rengi  beyaz ve beyazın tonları olursa eğer, ve üzerine de çeşitli renklerde çerçeveler ve tablolar asarsanız eviniz hem daha şık görünecek hem de evinize  sade bir şıklık kazandırabilieceksiniz.

DUVARIN RENGİ VE ŞEKLİNE UYGUN TERCİHLER YAPIN 

Duvar dekorasyonunda dikkat etmeniz gereken en önemli husus, duvarınızın rengi ve şekillendirilmesidir.  Duvarınızda duvar kağıdı veya yoğun desenli duvar kağıdı kullanımlarınızda çerçevelere yer verirseniz evinizde yoğun basık bir havaya neden olabilirsiniz. Bu nedenle duvar dekorasyonu yaparken bunlara dikkat etmenizde fayda var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.