Mobilya Dekorasyon

Duvar için Dekoratif Ürünler

17.10.2019
40
Duvar için Dekoratif Ürünler

Modern ve lüks hayatın içinde olduğumuz çağımızda yaşam alanlarımızda buna paralel olarak değişmeye başladı. Klasik görünümlerin yanı sıra çok şık estetik görünümlü refah yaşam alanları inşa etmek adına günden güne değişmeye ve gelişmeye devam eden dekorasyon sektörü yepyeni ürünler ile insan yaşantısından kendine yer edinmiştir. Bu doğrultuda gönümüzde ev için dekoratif aksesuarlar geniş model yelpazesine sahiptir. Duvar önlerine koyup, dekoratif bir görüntü yaratabileceğiniz kafes modelleri https://www.ews.com.tr/mien-buyuk-metal-tel-kafes adresinde yer almaktadır.

Mien büyük metal tel kafes

Mien büyük metal tel kafes

Evinizin Havasını Değiştirecek Porselen Duvar Aksesuarları

Duvar aksesuarları porselen malzemeler ile farklı şekillerde ve özelliklerde üretilip, duvarlarınıza asmanız için kullanımınıza sunuluyor. Porselen duvar aksesuarı denildiğinde ilk akla gelen porselen tabaklar evinize bambaşka bir hava katıyor. Sarı, kırmızı, mavi, beyaz gibi farklı renklerle üretilen porselen duvar tabakları ev dekorasyonuna yeni bir soluk getiriyor. Kullanımı daha çok yemek odaları için uygun olsa da porselen duvar tabakları aynı zamanda geniş mutfağınız koridorunuz ve misafir odalarınızda da şık görüntüler sergiliyor.

Duvar aksesuarları porselen

Duvar aksesuarları porselen

Porselen Duvar Aksesuarlarını Nasıl Dekore Etmelisiniz?

Duvar aksesuarları seçiminizde tercihlerini porselen tabak gibi ürünlerden yan kullanmak istiyorsanız öncelikle duvarınızın rengine dikkat etmelisiniz. Porselen tabak duvar aksesuarları için ideal duvar rengi açık ve tek renk olmalıdır. Tabakla model olarak genellikle motifli ve renkli olacağı için gözü yormaması veya renk karmaşası olması gerekir. Porselen tabaklarda en çok tercih edilen tasarımlar ise çiçekler ve Osmanlı motifleri olmaktadır. Yaşam alnını daha yaratıcı fikirler ile süslemek isteyenler sade porselen tabak üzerine posca kalemler ile şekiller çizerek farlı bir görünüm yaratabilir.

Kelebek Duvar Dekoru Revaçta

Kelebek duvar dekoru son zamanlarda çok revaçta… kelebek çizim dekorlu parçalı tablolar, yaprak-kelebek aynalı duvar saatleri, kelebekli, duvar aynası setleri, ahşap kelebek motifli tablo gibi modeller ile yaşam alanlarınıza faklı ambiyans yaratabilirsiniz kelebek duvar aksesuarları özellikle salon ile oturma odası dekorasyonun da bambaşka bir hava yaratır. Özellikle misafir odanızın duvarının bir bölümünde dikkat çekici bir obje oluşturmak istiyorsanız, üç boy kelebek obje modellerini tercih etmelisiniz.

Kelebek duvar dekoru

Kelebek duvar dekoru

Duvar Dekoru Aksesuarları Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Şık ve estetik görünümlü yaşam alanları inşa etmek için mobilyalar kadar duvar dekorasyon ürünleri de çok önemli bir yere sahiptir. Bir oturma odası, ya da misafir odasının zarafeti yalnızca mobilyalar ile değil, aynı zamanda duvarların estetiği ile farklı bir havaya sahip olur.  Kullanacağınız dekorasyon ürünü ne olursa olsun fazla abartıya kaçmamanız gerekmektedir. Duvarlar da çok sayıda aksesuar kullanmanız karmakarışık bir görünüm sergileyecektir. Duvarını boyutu ile orantılı olarak dekore edeceğiniz aksesuarlar duvarla zıt renkli olmalıdır. Diğer bir husus; birden fazla tablo ya da aksesuar kullanacaksanız bunların arasındaki mesafeyi iyi kullanmanız gerekir. Özellikle porselen çanak biblo gibi modeller kullanacaksanız belirli renkleri kullanmalısınız. Duvarda renk cümbüşü yapmamak adına bir ya da iki renk tercih edin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.