Mobilya Dekorasyon

Duvar Monteli Televizyonları ve Raflarınızı Dekorda Birleştirmenin 20 Yolu 2021

Duvar Monteli Televizyonları ve Raflarınızı Dekorda Birleştirmenin 20 Yolu 2021

Haftalarca televizyonumu duvara monte etmek için salondaki en uygun yeri bulmaya uğraştım. Bu kararı vermek oldukça zor, özellikle de salonunuzdaki mobilyaların dizaynı buna bağlıyken. Duvar monteli televizyonları açık raflarla birleştirmek harika bir fikir çükü zıtlığı daha az belirgin hale getiriyor.

duvara-monte-televizyon-raflari

Burada tuğlalı duvar ile sağlandığı gibi, televizyonunuz için belirli bir alan belirleyin. Eğer çok belirgin durmasını istemiyorsanız, duvarlarınızın rengine yakın bir renk kullanabilirsiniz. Ayrıca duvarın dokusunu belli etmek ve tasarımınızı daha ilginç hale getirmek adına birkaç ışık da ekleyebilirsiniz.

duvara-monte-televizyon-raflari-1

Televizyonu tamamlaması için kullanılan bu geniş raf fikrini çok sevdim. Birçok şeyi saklayabileceğiniz altındaki depo kısımları ile geleneksel televizyon konsolları için iyi bir alternatif.

duvara-monte-televizyon-raflari-2

Tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek kişisel bir dizayn istiyorsanız, sipariş üzerine yapılan mobilyalar en iyi tercih olacaktır. Altındaki kapalı kısım ve televizyon için ayrılmış ilginç bir duvar ünitesi ile bu salon oldukça güzel görünüyor.

duvara-monte-televizyon-raflari-3

Kullanacağınız bir duvar ünitesi kullanışlı olduğu kadar, değindiğiniz noktayı ön plana çıkarmakta da başarılı olacaktır. Şömine duvarları gibi, bu zarif duvar ünitesi de belirlediğiniz alanı evin diğer kısımlarından ayıracak. Basit iki raf ise size yeterli bir alan ve basit malzemeleriniz için alan oluşturacak.

duvara-monte-televizyon-raflari-4

Televizyonunuzu evinizde bulunan duvarlara monte etmek istemiyor musunuz? Bir duvar bölücü ekleyin. Bu resimdekinin oldukça basit bir tasarımı var, çelik demirlerle birleştirilmiş tahtalardan oluşuyor. Bu duvarlar yerden tavana uzanıyor ve bu duvarlara televizyonunuzu monte etmeniz oldukça kolay.

duvara-monte-televizyon-raflari-5

Duvara monte ettiğiniz televizyonunuzun bu resimdeki gibi kutular ile daha da parlamasını sağlayın. Bu resimdeki kutular paslanmaz çelikten yapılmış ve kitaplarınızı ve DVDlerinizi sergilemek, depolamak ve salonunuzda ihtiyacınız olabilecek diğer durumlar için oldukça uygun.

duvara-monte-televizyon-raflari-6

Farklı yerlere yerleştirilmiş raflar, kapalı depo alanları ile kombine edilmiş güzel bir televizyon ünitesi. Televizyonun etrafına hoparlörlerin monte edilmesi fikri oldukça hoş ve bu kombinasyon ünitenin ve şöminenin tamamlanmasını sağlamış.

duvara-monte-televizyon-raflari-7

Duvara monte edilmiş bir televizyon bütün duvar ünitelerinin merkezidir. Bu resimde de tam olarak merkeze yerleştirilmiş. Bu dizayn oldukça basit ve televizyonun üstüne monte edilmiş uzun raf ile görünüşü daha da güzelleştiriyor. Ayrıca renklerin kullanımını ve alt kısımdaki dolabın dekorda kaybolmasını da çok sevdik.

duvara-monte-televizyon-raflari-8

Mobilyalarınız ve duvarda kullanacağınız sanat eserlerinin kombinasyonu ile televizyonunuzu bir yıldız haline getirin. Farklı büyüklükte olan çerçevelenmiş fotoğrafları farklı yerlere asın ve simetrik olmasını sağlamaya çalışmayın. Modern bir salona bakmak her zaman güzel olacaktır.

duvara-monte-televizyon-raflari-9

Eğer daha minimalist bir dekor istiyorsanız, bu tasarıma bakın. Kenarı açık olan bu dolap duvara asılmış ve sol tarafa dikey olarak yerleştirilmiş. Televizyon ise merkez yerine biraz daha sağ tarafta, bu da kombinasyonu tamamlıyor.

duvara-monte-televizyon-raflari-10

Medyalarınızda kullanacağınız dolaplar için farklı renkleri kombine edin. Burada kullanılan gri ve sarının yenileyici bir havası var oldukça heyecan verici. Renkler birbirine zıtlık gösteriyor ve bu da görünümü daha güzel bir hale getiriyor.

duvara-monte-televizyon-raflari-11

Ahenk bütün iç tasarımlarda önemli bir yer taşır. Bu konseptte yapıldığı gibi tahta kısımlar kullanarak ve tahta raflarla bu tasarımı süsleyerek güzel bir görüntü yakalayabilirsiniz. Ayrıca bu fikir duvar monteli televizyonunuz için çok da iyi bir arka plan oluşturacaktır.

duvara-monte-televizyon-raflari-12

Eğer odanızda güçlü bir renk kullanmak isterseniz tek bir panel yeterli olacaktır. Bu resimde bahsettiğimiz panel televizyonun arkasına yerleştirilmiş ve dikdörtgen alanların mor ile bir zıtlık oluşturması sağlanmış. Basit bir dizaynı sunmanın harika bir yolu.

duvara-monte-televizyon-raflari-13

Duvara gömülen televizyonlar ve yine duvara gömülmüş dolaplar ile odanızdaki duvarların avantajını kullanın. Televizyonun etrafında oluşturduğunuz bu görüntü ile odadaki her şeyi tamamlamış olacaksınız.

duvara-monte-televizyon-raflari-14

Duvara monte edilen dolaplar basit bir görünüş oluşturan pratik mobilyalar ve duvar monteli televizyonlar ile harika uyum sağlıyorlar. Bu kutuya benzer raflar elektronik aletleriniz için yer sağladığı gibi size ufak dekorlar için kapı açıyor.

duvara-monte-televizyon-raflari-15

Eğer odanızda bir şömine bulunuyorsa, televizyonunuzu onun üzerine yerleştirmek iyi bir tercih olabilir. Burada da gördüğünüz gibi geleneksel bir tasarım, zarif bir hal almış.Gri ise boğucu bir hava yerine odaya ahenk katmış.

duvara-monte-televizyon-raflari-16

Siyah ve beyaz da oldukça iyi bir çift. Beyaz açık raflar ve duvara monte edilen dolaplar ile siyah bir duvar kullanmayı deneyin. Merkeze yerleştirdiğiniz televizyonunuz ile mükemmel bir görüntü yakalayabilirsiniz.

duvara-monte-televizyon-raflari-17

Açık raflar kullanarak odadaki alanı genişletebilirsiniz. Televizyonu uygun bir yüksekliğe monte edin ve duvarlarla aynı renkte raflar kullanın. Bu şekilde oda daha havadar ve geniş görünecektir.

duvara-monte-televizyon-raflari-18

Televizyon paneli odanızı tamamlayacak materyal olabilir. Odanızdaki koltuklar ve diğer mobilyalar ile uyumlu bir panel kullanın. Diğer aksesuarlar içinde beyaz gibi bir renk kullanabilirsiniz.

duvara-monte-televizyon-raflari-19

Bu, modern bir salon için harika bir fikir. Televizyon panelin içinde bir oyuğa yerleştirilmiş ve kullanılan ışık tamamen tasarımı tamamlıyor. Alt kısımda kullanılan raflar ise oldukça şık ve düzgün.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.