Mobilya Dekorasyon

Duvara Monte Kitaplık Modelleri

07.10.2019
75
Duvara Monte Kitaplık Modelleri

Teknolojini gelişimi ile kitaplar elektronik platformlara taşınsa da pek çok okur halen kütüphanelerden vazgeçmiyor. Üstelik kendi evlerinde de günden güne büyüyen bir kütüphane yaratabiliyorlar. Artık kitaplıklar sadece çalışma odalarının bir parçası olmaktan çıkıp evin her odasında boy göstermeye başlıyor. Kitaplıklar, evin havasını değiştiren ve görselliğini tamamlayan parçalar olarak kullanılıyor.

Köşe kitaplık fiyatları

Köşe kitaplık fiyatları

Evinizin ruhuna ve şekline göre seçebileceğiniz kitaplık modellerini değerlendirmek için zaman kaybetmeyin. Hazır kitaplık modelleri yanı sıra duvar ünitesi modelleri kullanarak dar alanları da verimli şekilde kullanabilirsiniz. Şık ve kullanışlı köşe kitaplık fiyatları ya da modelleri araştırarak ufkunuzu genişletebilirsiniz. Klasik modellerden sıkıldıysanız işte farkınızı gösterebileceğiniz kitaplık modelleri:

Duvar Ünitesi Modelleri

Kitaplık seçenekleri arasında göz atabileceğiniz duvar ünitesi modelleri, dar ya da küçük salonlarda, oturma odalarında ya da çocuk odalarında oldukça şık görünecektir. Bunun yanında çalışma odalarında yer alan büyük ve hantal kitaplıklara ek olarak küçük ve işlevsel modeller kullanılabilir. Duvara monte edeceğiniz raflar ya da üniteler yardımı ile kendi tasarımınızı da oluşturabilirsiniz.

Duvar ünitesi modelleri

Duvar ünitesi modelleri

Duvara monte edebileceğiniz kitaplık modelleri sayesinde boş kalan duvarları değerlendirebilir. Kitaplarınızı ya da dergilerinizi, raflara dilediğiniz şekilde yerleştirebilirsiniz.

Hazır Kitaplık Modelleri

Kitaplarınızın derli toplu ve iyi şekilde saklanması için kitaplık seçiminde titiz davranmanız gerekir. Hazır kitaplık modelleri ise pratik ve hızlı çözüm önerileri sunacaktır. Kısa sürede istediğiniz kütüphaneye kavuşmak istiyorsanız ve odanıza yakışacak kitaplıktan eminseniz, hazır modelleri inceleyebilirsiniz.

EWs akrilik soft siyah tekli avize

EWs akrilik soft siyah tekli avize

Bunun yanında güzel aydınlatılmış bir odada kitap okumak hayli keyifli olacaktır. Kitaplığınıza uyum sağlayacak avize, lambader ya da abajur modellerine de https://www.ews.com.tr/ews-akrilik-soft-siyah-tekli-avize adresinden göz atmayı unutmayın.

Köşe Kitaplık Modelleri

Eğer kitaplık kuracağınız oda küçük ya da dar ise alandan tasarruf edeceğiniz modelleri tercih etmeniz gerekir. Bunun için köşeleri değerlendirerek işe başlayabilirsiniz. Köşe gibi verimli kullanamadığınız alanları kurtaracağınız köşe kitaplık fiyatları da diğer pek çok model gibi kalite, tasarım ya da cinse göre değişim göstermektedir. Odanıza uygun köşe kitaplık modellerini inceleyerek renk ve biçim seçimini yapabilir ve köşelerinizi de dekorasyonun içerisine katabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.