Mobilya Dekorasyon

Duvarlarınız için Çiçek Gibi Süsler 2021

Duvarlarınız için Çiçek Gibi Süsler 2021

Evlerimizin tasarımları hepimiz için oldukça önemli bir konu. Farklı süsler ve aksesuarlar ise ev tasarımlarının tamamlayıcı ögeleri olarak yerlerini alırlar. Bu galerimizde biz de sizlere kendi hazırlayabileceğiniz duvar süslerinden bahsedeceğiz. Nasıl hazırlayabileceğinizi galerimizde sizlere sunacağız. Kendi kendinize evinizi süsleme yöntemleri ile hem eğlenceli vakit geçirebilir hem de fazla masraflardan kurtulabilirsiniz.

1. Duvarlarınızı Çiçek Açacak

duvarlariniz-icin-cicek-gibi-susler-1

Galerimizde bahsedilecek olan yöntem ile hazırlanan duvar süsleri sizin de duvarlarınıza çok yakışabilir. Her güne kullanmak istemezseniz bile özel günleriniz için kullanımı oldukça şık olacak bu duvar sislerini hazırlamak oldukça pratik bir yöntem ile gerçekleştirebiliyor. Evdeki kutlamalarınıza renk katacak bu uygulamalar için buyurun galerimizin devamına

2. Renkli Duvar Süsleri

duvarlariniz-icin-cicek-gibi-susler-2

Hazırlayacağınız duvar süslerinin tüm tasarımları size ait, odanıza ya da kutlayacağınız günün anlamına göre seçeceğiniz renkler ile oldukça hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.

3. Duvar Süsleri İçin İhtiyacımız Olan Malzemeler

duvarlariniz-icin-cicek-gibi-susler-3

Gerekli malzemelerimiz renkli kâğıtlar ya da ince kartonlar, cetvel, ataçlar ve bir de makas ve zımba. Bu malzemeler yenilenen duvarlarımız için yeterli.

4. Duvar Süsleri Hazırlamanın İşlem Adımları

duvarlariniz-icin-cicek-gibi-susler-4

Hazırlama işlemini 4 adımda gerçekleştirebiliyoruz. Birinci adımda kartonlarımızı görselde görüldüğü gibi uzun ince bir şekilde kesiyoruz. İkinci adımda ise yuvarladığımız ince uzun karton parçalarını bir ataç yardımı ile düz kartona tutturuyoruz. Ardından, ikinci adımda hazırladığımız yuvarlanmış kartonları birbirlerine tutturuyoruz. Son olarak ise birbirine ekleme çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

5. Karton Süslerinin Yakından Görünümü

duvarlariniz-icin-cicek-gibi-susler-5

Hazırladığınız süslerin yakından görünümünü görselimizde sizlere sunuyoruz.

6. Karton Süslerin Duvardaki Görünümü

duvarlariniz-icin-cicek-gibi-susler-6

Sonuçta ulaşmış olduğumuz karton süslerimizin duvardaki şık görünümünü görselimizde görmekteyiz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.