Mobilya Dekorasyon

En Şaşırtıcı Alışveriş Poşeti Fikirleri 2021

En Şaşırtıcı Alışveriş Poşeti Fikirleri 2021

Plastik poşetlerin doğaya ne kadar zararlı olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Siz de pazara, markete ya da alışverişe giderken, kendi tasarladığınız alışveriş poşetlerini kullanarak hem doğaya hem de kendinize bir iyilik yapın. Bugüne kadarki en yaratıcı alışveriş poşeti fikirlerinden ilham alarak siz de kendi torbanızı tasarlayabilirsiniz.

en-yaratici-alisveris-poseti-fikirleri-

Pazara giderken böyle bir torba kullanmaya ne dersiniz? Kağıt torbaları artık hemen her markette bulmak mümkün. Bu şekilde şeffaf görünümlü bir torbanın içerisine koyacağınız sebzeler ortaya çok hoş bir görünüm çıkaracak.

en-yaratici-alisveris-poseti-fikirleri-2

Biz kadınlar için alışveriş oldukça önemlidir. Yeni sezon için gardırobunuzu yenilemeye karar verdiyseniz, siz de kumaş torbaları tercih edebilirsiniz. Resimdeki gibi farklı tasarımlar ya da desenli modelleri tercih edebileceğiniz gibi, tek renk bir kumaş torbanın üzerine kumaş dikerek yamalı bir görünüm de elde edebilirsiniz.

en-yaratici-alisveris-poseti-fikirleri-3

Plastik poşetlerin doğaya verdiği zararı sokakta yürürken herkesin görmesini sağlamak için, alışveriş torbası olarak bu torbaları tercih edebilirsiniz.

en-yaratici-alisveris-poseti-fikirleri-4

YKM mağazasının müşterilerine sunduğu bu alışveriş torbaları oldukça yaratıcı bir fikir. En yaratıcı alışveriş torbası fikirleri arasında yer alan bu tasarım, ip atlayan bir kadın sporcudan ilham alıyor.

en-yaratici-alisveris-poseti-fikirleri-5

Otizme destek kampanyası kapsamında insanları bilinçlendirmek için tasarlanan bu alışveriş torbaları ile otizme destek verebilirsiniz.

en-yaratici-alisveris-poseti-fikirleri-6

Tırnaklarını yeme alışkanlığı olan kişiler için yapılan bir ürün tanıtımını yapmak için tasarlanan bu torbalar, canlı bir reklam olarak kullanılıyor. En yaratıcı alışveriş torbası fikirleri arasında markaların kullandığı bu canlı reklam fikirleri de yerini alıyor.

en-yaratici-alisveris-poseti-fikirleri-7

Golf’ün canlı reklam kampanyası kapsamında tüketicilere dağıttığı bu alışveriş torbalarının, çok etkili bir reklam kampanyası olduğu kesin. Yaratıcı alışveriş torbası fikirlerine baktığımızda, genellikle sosyal konular ve marka tanıtımlarının tercih edildiğini görüyoruz. Televizyon reklamlarına göre daha ekonomik ve daha etkili bir reklam yapmak isteyen marka ve firmalar, kendi tasarladıkları alışveriş torbalarını müşterilerine veriyor ve bu torbaları günlük hayatlarında da kullanmalarını sağlıyor.

en-yaratici-alisveris-poseti-fikirleri-8

Yine iki farklı alışveriş torbası. Günlük hayatta mağaza gezerken ya da sokakta yürürken kullanabileceğiniz bu yaratıcı alışveriş torbası fikirleri ile siz de plastik poşetlerle doğaya ve canlılara zarar vermekten kurtulun.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.