Mobilya Dekorasyon

Enerji deposu genç odaları

24.03.2021
256
Enerji deposu genç odaları

Her genç kendi odasını, kendisine özel ve sığınacağı bir liman olarak görür ve kendi iç dünyasını yanssıtacak şekilde dekore etmek ister. Aslında yetişkinlerin evi dekore ederken kendi iç dünyalarını yansıttıkları gibi. Gençler her zaman daha dinamik ve daha enerjik oldukları için, odalarını daha renkli hatta belkide zıt renkelerin uyumu ile de dekore etmeyi isteyebilirler.

Çetmen mobilya da gençler için hem işlevsel ve kullanışlı genç odaları tasarlamış hem de enerji deposu şeker tadında odaları sizlerin beğenisine sunmuştur.

Erkekler çocuklarının tercih edebileceği, lacivert sarı ve açık ahşap tonlarının hakimi olduğu çetmen norte genç odası, hem dizaynı ile hemde estetik görüntüsü ile göz dolduruyor gençlerin dikkatini oldukça çekiyor. Oda takımında bulunan 3 kapaklı gardrop gençlerin kıyafetleri için oldukça geniş bir alan sağlarken, aimetrik görüntüsü ile de farkını ortaya koyuyor.Yatağın altında bulunan gizli minik bir yatak sayesinde, çocuğuuzun arkadaşları için hem ek bir yatak hemde yer kaplamayan estetik bir görüntü ile hem göze hem de sizlere hitap ediyor. İşlevsel kitaplığı ve çalışma masası birbiri ile uyum içindeyken aynalı şifonyer odaya ayrı bir hava katıyor.

Kız çocukları da tabiki enerji deposu odalarında fazlası ile düşünüşmüş ve ortaya Çetmen eflagenç odası tasarlanmış. Kız çocuklarının hayal gücünden ilham alınarak tasarlanmış bu genç odasında, eflatun tonları ağırlıkta kullanaılarak tam bir enerji deposu bir oda tasarlanmıştır. Ek yatak imkanı ile Çetmen genç odası modasında, kızların akşam pijama partisine yeterli alana sahip olabilmesi ve gece aynı odada uyuya bilmesi için ince detaylar sahip olan oda takımında ayrıca, çalışma masası ergonomik olarak tasarlanmış ve kız çocuklarının kıyafetleri için oldukça iç hacmi geniş şifonyerler ve dolap tasarımı bulunmaktadır

Galeri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.