Mobilya Dekorasyon

Estetik Endüstriyel Tarzı Masa Lambaları

Estetik Endüstriyel Tarzı Masa Lambaları

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde büyük hayranlık uyandıran Endüstriyel dekorasyon akımı ile ev, ofis, restoran, cafe ve diğer mağaza dekorasyonlarında eski ile yenin buluşma noktası dekoratif endüstriyel tarzı aydınlatmalar büyük ilgi görüyorlar. Endüstriyel dekorasyon tarzı özgür, rahat ve bir o kadar modern bir tarza sahip, metallerin, beton ve ahşabın hatta deri tasarımların hayat verdiği mekanlarda öncelikli öne çıkan tasarımlar Endüstriyel tarzı aydınlatmalar. Biz de bu yazımızda sizler için birbirinden güzel endüstriyel tarzda masa lambalarına yer verdik.

Nasıl Bir Masa Lambası Almalıyım?

Masa Lambası Tekzen

Masa Lambası Tekzen

Aydınlatma, bir hayli geniş ürün yelpazesine sahip bir sektör, söz konusu iç dekorasyon olduğu için masa lambaları, aplikler, lambader modelleri, sarkıt avizeler popüler modeller olarak öne çıkıyor. Bugün ise yazımızda ofiste evde yada diğer ortamlarda farklılık yaratan Estetik Endüstriyel Tarzı Masa Lambaları ve çeşitlerinden bahsetmek istiyoruz. Endüstriyel aydınlatma ürünlerinden ilham alınarak tasarlanmış ancak minimal ebatlarda olan bu masa lambaları ofisinizde veya çalışma odanızda masalarınızda güzel bir hava yaratacaktır. Ayrıca yeni ofis açan kişilere hediye olarakta düşünülebilecek farklı ve güzel ürünler.

Endüstriyel Tarzı aydınlatmalar bir çok farklı tasarım ile yaşam alanlarına farklı bir hava katıyorlar, krom, metal, demir, bakır gibi bir çok farklı materyalle tasarlanan bu dekoratif tasarımlar arasında metal ve ahşabın birlikte kullanıldığı modellerde var. Endüstriyel stili haricinde bu ilginç ve farklı tasarımlar loft, retro yada vintage tarzı iç mekanlarda sıklıkla tercih ediliyor.

İlginizi çekebilir: Evinizde Farklılık Yaratacak Dekoratif Tasarımlar

Hızla yayılan Endüstriyel akımı ile birbirinden farklı, hayal gücünü zorlayan çeşitli aydınlatmalarda iç mekanlarda yerlerini almaya başladılar. Görsel açıdan özellikle çalışma masalarına modern bir tarz kazandıran Estetik Endüstriyel Tarzı Masa Lambaları tasarım ve ebatlarına göre farklı satış fiyatlarına sahipler.

Tekzen Masa Lambası Modelleri

Tekzen Masa Lambası Modelleri

Tekzen Masa Lambası Modelleri

Özellikle el yapımı özel aydınlatmalar diğer tasarımlara göre daha yüksek satış fiyatlarına sahipler. Ancak özel el yapımı ürünler yerine birçok markanın ürünlerini de hesaplı fiyatlarla bulmak mümkün. Örneğin tekzen masa lambası modelleri içerisinde yazımızda bahsettiğimiz endüstriyel tarzı masa lambalarına rastlamak mümkün. Ayrıca fiyatları da oldukça makul seviyelerde.

Yazımızda sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz, estetik ve modern Endüstriyel Tarzı aydınlatmalar ve vintage ve retro gibi stiller için tasarlanmış daha klasik tasarımlara yer veriyoruz. Bu tarz dekoratif aydınlatmalara merakınız varsa önde gelen bir çok ev dekorasyon alış veriş sitesindeki aydınlatma kategorilerini incelemenizi öneririz, karşınıza bir çok farklı ve modern tasarım çıkacaktır.

FOTO GALERİ / Estetik Endüstriyel Tarzı Masa Lambaları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.